قانونگذاران ایالت نیویورک امیدوارند برای تمدید مهلت قانونی تخلیه ، جلسه اضطراری تشکیل دهند


انتظار می رود قانونگذاران ایالت نیویورک مجدداً در آلبانی برای جلسه فوق العاده نادر روز چهارشنبه ملاقات کنند تا مهلت تعلیق اخراج تا ژانویه آینده تمدید شود ، در حالی که فرماندار کتی هوچول در تلاش است تا پرداخت بیش از 2 میلیارد دلار را تسریع کند. اجاره فدرال به اجاره مستاجران نیازمند.

به گفته چندین منبع قانونگذاری که مجاز به بحث عمومی در مورد مذاکرات نبودند ، انتظار می رفت هوچول از قانونگذاران بخواهد به آلبانی بازگردند. دفتر هوچول بلافاصله در این مورد اظهار نظر نکرد. سخنگوی مجلس ایالتی گفت که مذاکرات ادامه دارد.

موضوعات فشرده اما خارق العاده دیگری وجود دارد که هوچول گفته بود که می خواهد با قانونگذار به آنها بپردازد ، مانند الزام واکسیناسیون معلمان در برابر COVID-19 ، اگرچه معلوم نیست که آیا قانون گذاران در جلسه ویژه خود موضوعاتی فراتر از حفاظت از تخلیه را بررسی خواهند کرد یا خیر. قانونگذاران ایالتی معمولاً بین ماه های ژانویه و ژوئن در جلسه هستند.

این پیشرفت در حالی صورت می گیرد که حمایت از مستاجران نیویورک با دو حکم متوالی دیوان عالی آمریکا در هفته های اخیر تضعیف شده است.

در 12 آگوست ، دیوان عالی کشور تا حدی مهلت تعلیق خود نیویورک را مسدود کرد و به صاحبان خانه هایی که از حکم دادگاه شکایت کردند اجازه داد. بخشی از مهلت قانونی که دادگاه به طور بالقوه مشکل ساز تشخیص داد این بود که مستاجران اجازه داشتند بیانیه دشواری را تکمیل کنند که بدون کنترل دادگاه از آنها در برابر تخلیه محافظت می کند. هرگونه تمدید بعدی مهلت قانونی باید این مشکل را حل کند.

هفته بعد تصمیمی بعدی گرفته شد که با لغو مهلت قانونی تخلیه فدرال ، اعلام کرد که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تمدید آن از اختیارات خود فراتر رفته است و هرگونه توقف دیگر باید توسط کنگره به تصویب برسد.

به گفته حق وکیل ، یک گروه مدافع مستاجر ، در حال حاضر حدود 225،000 پرونده تخلیه در سراسر ایالت در حال بررسی است. انتظار می رود پرونده های اخراج ماه ها به محض شروع جدی روندها ادامه یابد. کارشناسان می گویند آسیب پذیرترین مستاجران حدود 14000 خانه هستند که دستور تخلیه آنها قبل از همه گیری تایید شده بود ، اگرچه معمولاً قبل از صدور دستور تخلیه جدید ، به این خانواده ها جلسه دیگری داده می شد.

جوزف استراسبورگ ، رئیس انجمن تثبیت اجاره ، گروهی که نماینده صاحبخانه ها است و یکی از طرفهای مهلت قانونی نیویورک بود ، طرح ایالت را برای تمدید بار دیگر تخلیه ، که از زمان شروع همه گیری در حال اجرا بود ، محکوم کرد.

او گفت: “مستاجران و صاحبخانه های مستأصل مالی نیاز به یک جلسه قانونگذاری خاص ندارند ، آنها به آلبانی نیاز دارند تا میلیاردها دلار از برنامه کمک های اجاره ای اضطراری توسط دولت فدرال خارج کند.” “اگر قانونگذاران ایالت نیویورک قانونی را تصویب کنند که تصمیم SCOTUS را نادیده گرفته و سعی در دور زدن آن داشته باشد ، ما بلافاصله اقدامات قانونی را انجام می دهیم ، این بار ادعای خسارت می کنیم.”

آ "لغو اجاره ، Cuomo" پوستر در دست نیویورکی ها

مه 2020. اعتراضات اجاره ای بیش از یک سال به طول می انجامد.

فلش

مه 2020. اعتراضات اجاره ای بیش از یک سال به طول می انجامد.

اسکات لینچ / Gothamist

در حالی که سرنوشت توقف تخلیه ایالت در معرض دید است ، مستاجران نیویورک چهار ماه پیش مشتاقانه منتظر دلارهای کمک فدرال اختصاص یافته در بودجه ایالت بودند. به گفته اندرو کوئومو ، فرماندار سابق ، بر اساس گزارش مداخله ایالت نیویورک ، کندترین شروع برنامه خارج از هر ایالت در این کشور بوده است ، هرچند از آن زمان به بعد با سایر ایالت ها گیر کرده است.

پترا بنیامین ، 46 ساله ، گفت که ماه ها است که از من درخواست اجاره می کند. از آن زمان ، او گفت “منتظر بمان ، منتظر باش ، دعا کن”. بنیامین شغل خود را به عنوان پرستار بچه و مراقب یک زن مسن در آغاز همه گیری از دست داد و از بهار سال 2020 قادر به پرداخت اجاره بها نیست.

او گفت: “این فقط یک بازی انتظار است … یک بازی ناامید کننده است.” “شما امید خود را بر چیزی تکیه می کنید و سپس هیچ چیز نتیجه نمی دهد. چی کار می خوای بکنی؟ “

به گفته دفتر کمک موقت و معلولیت ، که از سوی دولت ، تا 23 آگوست ، دولت اجاره به صاحبان خانه را از طرف 15،548 خانوار به مبلغ حدود 200 میلیون دلار تا 2.7 میلیارد دلار به برنامه اختصاص داده است. به 600 میلیون دلار دیگر برای 30 هزار مستاجر تصویب شده است اما هنوز پرداخت نشده است.

به طور کلی ، تنها 176،000 خانوار برای این برنامه درخواست داده بودند ، اگرچه برآورد می شود که 700،000 مستاجر نیویورکی با پرداخت 2.2 میلیارد دلار اجاره به گفته اطلس ارزش ویژه ملی. سه چهارم این نیویورکی ها رنگین پوست هستند.

هنگامی که هوچول در 24 آگوست به عنوان فرماندار روی کار آمد ، او قول داد که برای برنامه اجاره و صندوق کارگران مستثنی ، خط مشی را کاهش دهد ، افراد بیشتری را برای بررسی برنامه ها استخدام کند و تیمی را تعیین کند تا علت شروع برنامه مشخص شود. خیلی کند

منابع قانونگذاری نیویورک گفتند که قانونگذاران قصد دارند مهلت قانونی را بازنویسی کنند تا درخواست های بیشتری برای مالکان برای اعتراض به مشکلات مالی مستاجران خود به منظور جلوگیری از مساله ای که با حکم دادگاه عالی مطرح شده است ، جلوگیری شود.

طرفداران مستاجران مانند سی ویور ، با Housing Justice For All ، اشاره می کنند که نرخ بیکاری نیویورک همچنان بالا است و حدود 7 درصد است ، و همچنین افزایش موارد COVID-19 مرتبط با جدیدترین نوع عفونی دلتا ، به عنوان دلایل چرا دولت باید مهلت قانونی را تمدید کند چندین مطالعه نشان داده اند که مهلت های اخراج با مرگ و میر کمتری در اثر COVID-19 ارتباط دارد.

ویور ، که حدود 100 نیویورکی را یک روز قبل از همه گیری اضافه کرد ، گفت: “اخراج ها اتفاق خواهد افتاد.” اخراج ها بخشی بی رحمانه ، خشن و واقعی از جامعه ما هستند. “

سیزده نفر از نمایندگان کنگره نیویورک از هوچول درخواست کردند تا راه حلی قانونی برای تمدید مهلت تعلیق ایالت ارائه دهد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *