قرص رژیم غذایی Xanax: کاهش وزن تصادفی

زاناکس قرصی است که به عنوان داروی کوتاه مدت برای درمان اختلالات اضطرابی متوسط ​​تا شدید ، حملات پانیک و افسردگی بالینی استفاده می شود.

در حالی که ممکن است عجیب به نظر برسد که چیزی را که با افسردگی مبارزه می کند به عنوان یک قرص رژیم غذایی در نظر بگیرید ، برخی از افراد گزارش کرده اند که هنگام مصرف وزن خود را کاهش می دهند.

اگرچه هیچ شواهد بالینی وجود ندارد که نشان دهد این امر باعث کاهش وزن قابل توجهی در افراد شده است ، اما چندین مورد وجود دارد که این تاثیر را در افراد نشان می دهد. با وجود این ، باید توصیه شود که مصرف زاناکس برای موارد دیگری غیر از آنچه پزشک ممکن است آن را افسردگی ، حملات پانیک یا اضطراب توصیف کند ، چیزی است که شما فقط باید پس از صحبت با پزشک هزینه کنید.

این احتمال وجود دارد که از این نوع رژیم استفاده کنید زیرا ممکن است به Xanax معتاد باشید. این هدف برای حل مسائل نامتعادل است.

در حالی که کاهش وزن ممکن است به عنوان یک عارضه جانبی احتمالی در نظر گرفته شود ، عوارض جانبی مانند خواب آلودگی ، افسردگی ، توهم ، سرگیجه ، خستگی ، مشکلات گفتاری ، یبوست ، خشکی دهان ، از دست دادن حافظه ، لرزش و ضربان قلب سریع نیز وجود دارد. به

اگر به دنبال رژیمی هستید که آزمایش نشده و دارای چندین عارضه جانبی باشد ، امتحان کردن قرص رژیم غذایی Xanax ممکن است برای شما مفید باشد. با این حال ، بسیار مهم است که قبل از در نظر گرفتن این رژیم ، با پزشک خود مشورت کنید تا دریابید که چه نوع عوارضی بر بدن شما ایجاد می شود ، زیرا آخرین چیزی که می خواهید این است که در طولانی مدت آسیب طولانی مدت ایجاد کنید. سعی کنید وزن خود را کاهش دهید و احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

قرص رژیم غذایی Xanax آزمایش نشده است ، اما این بدان معنا نیست که کار نمی کند. قبل از امتحان کردن ، تحقیق کنید و آنچه را که می توانید پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *