مارک ریدلی توماس ، عضو شورای شهر لس آنجلس و مریلین لوئیز فلین رئیس سابق دانشگاه کالیفرنیای جنوبی متهم به تحقیقات فساد مالی فدرال شده اند.

مارک ریدلی توماس ، عضو شورای شهر لس آنجلس و مریلین لوئیز فلین رئیس سابق دانشگاه کالیفرنیای جنوبی متهم به تحقیقات فساد مالی فدرال شده اند.


عضو شورای شهر لس آنجلس و رئیس سابق دانشکده مددکاری اجتماعی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی روز چهارشنبه در ارتباط با طرحی که گفته می شود پل قول داد در صورت اعطای بورسیه تحصیلی و استادی به فرزندش ، قراردادهای پردرآمدی را به این مدرسه هدایت کند ، متهم شد.

مارک ریدلی توماس 66 ساله و مرلین لوئیز فلین 83 ساله اعضای شورا انتظار می رفت در روزهای آینده به اتهام توطئه ، رشوه ، کلاهبرداری از طریق پست ، تقلب در خدمات صادقانه و تقلب در خدمات صادقانه محاکمه شوند. در صورت محکومیت با همه اتهامات ، آنها ده ها سال زندان خواهند داشت.

تریسی ال ویلکینسون ، وکیل سرپرست ایالات متحده ، در بیانیه ای گفت: “این کیفرخواست یک قانونگذار باسابقه را متهم می کند که ادعا می شود با اقدام رسمی به نفع اعضای خانواده و خود ، اعتماد عمومی را خدشه دار کرده است.” “فعالیت های فسادآمیز ادعا شده در کیفرخواست توسط یک مقام عالی رتبه در یک دانشگاه بزرگ تسهیل شد که به نظر می رسد تمایل به تأمین بودجه از تصورات صداقت و انصاف بیشتر بوده است.”

دادستان ها می گویند در مه 2017 ، زمانی که ریدلی توماس عضو هیئت ناظر شهرستان لس آنجلس بود ، به فلین گفت که یکی از اقوامش علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد USC است. این فرد در کیفرخواست معرفی نشده است ، اما جزئیات با اطلاعات شناخته شده در مورد پسر ریدلی توماس ، سباستین مطابقت دارد.

رئیس سابق دانشکده مددکاری اجتماعی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به دنبال قراردادهای پردرآمد برای کاهش کسری بودجه چند میلیون دلاری بود.
مدرسه USC Suzanne Dworak-Peck o

سباستین ریدلی توماس ، 34 ساله ، بین سالهای 2013 تا 2017 عضو مجمع ایالتی کالیفرنیا بود ، اما به دلیل تحقیقات داخلی در مورد اتهامات آزار جنسی استعفا داد. این تحقیقات در سال 2019 به این نتیجه رسید که او به احتمال زیاد جنسی ناخواسته را نسبت به یک کارمند کنگره انجام داده است.

بیانیه ای از دفتر ویلکسون نشان می دهد که مارک ریدلی توماس “می خواهد به شغلی با درآمد برای بستگانش کمک کند تا عواقب عمومی آنها را در پی استعفای ناگهانی از این سمت به حداقل برساند”.

در کیفرخواست آمده است که یک هفته پس از این که ریدلی توماس به فلین هشدار داد در مورد پسرش ، او به یکی از همکارانش ایمیل فرستاد که “قصدش” بود[ed] هر دری را به روی قانونگذار سابق بی آبرو باز کنید.

در ژوئن 2017 ، فلین ظاهراً به مارک ریدلی توماس گفت که در ازای تلاش هایش برای کمک به اخذ مدرک کارشناسی ارشد مشترک از پسرش از دانشکده مددکاری اجتماعی USC و مدرسه سیاست عمومی USC ، او می خواهد که سرپرست به دانشگاه در زمین کمک کند. قراردادهایی با دپارتمان خدمات کودکان ، خانواده و نظارت لوس در شهرستان آنجلس – علاوه بر اصلاح قرارداد بهداشت و درمان موجود به منظور تقویت بودجه کالج مددکاری اجتماعی ، که به گفته مقامات با “کمبود میلیون ها دلار” مواجه است. به

سباستین ریدلی توماس سناتور سابق کالیفرنیا پس از متهم شدن به آزار جنسی در سال 2017 از سمت خود کناره گیری کرد.
AP

در ادامه کیفرخواست ادعا می شود که در حالی که مارک ریدلی توماس از طریق هیئت نظارت ، از قراردادها حمایت می کرد ، فلین ترتیبی داد که سباستین ریدلی توماس در مقطع کارشناسی ارشد مشترک “بدون رعایت دنباله استاندارد دوره ها” تحصیل کند. برای انجام این کار ، سند می گوید ، ظاهراً رئیس نظارت بر ایجاد “برنامه آموزشی کامل آنلاین ، که قبلاً برای این برنامه وجود نداشت” ، نظارت داشته است.

دادستان ها می گویند که در پاییز آن سال ، مارک و سباستین ریدلی توماس برای دریافت این استاد جوان با دستمزد لابی کردند. پس از اینکه فلین فهمید که مارک ریدلی توماس یکی دیگر از مقامات دولتی را متقاعد کرده است که از تغییر قرارداد خدمات بهداشتی پشتیبانی کند ، او پسر خود را به بورسیه 26000 دلاری برای بهار و تابستان 2018 و همچنین یک موقعیت تدریس با حقوق با دستمزد 50،000 دلار – حتی اگر دانش آموز و معلم بودن خلاف سیاست USC است.

سپس در آوریل 2018 ، به گفته دفتر دادستانی ایالات متحده ، فلین “موافقت کرد که مبلغ 100،000 دلار” از مبلغ کمپین مارک ریدلی توماس از طریق دانشگاه را به یک موسسه غیر انتفاعی ناشناس “که توسط سباستین ریدلی توماس مدیریت می شود” منتقل کند.

در بیانیه ای چهارشنبه شب ، USC گفت که از پرداخت 100،000 دلار در تابستان 2018 مطلع شد ، در آن زمان به دادستان های فدرال اطلاع داد و از آن زمان به بعد به طور کامل با تحقیقات همکاری کرده است.

USC طی چند سال گذشته با یکسری رسوایی های پر سر و صدا برخورد کرده است ، از جمله کیفرخواست والدینی که برای پذیرش رشوه گرفتار شده بودند.
USC طی چند سال گذشته با یکسری رسوایی های پر سر و صدا برخورد کرده است ، از جمله کیفرخواست والدینی که برای پذیرش رشوه گرفتار شده بودند.
گتی ایماژ

در بیانیه آمده است: “مرلین فلین از سپتامبر 2018 در دانشگاه استخدام نشده است.” “ما به همکاری با دفتر دادستانی ایالات متحده ادامه می دهیم و باید نظرات را محدود کنیم زیرا این یک پرونده جنایی برجسته است.”

ریدلی توماس ، ساکن لس آنجلس ، یکی از قدرتمندترین و شناخته شده ترین سیاستمداران در کالیفرنیای جنوبی است. وی مدرک دکتری خود را دریافت کرد. او دکترای خود را در زمینه اخلاق اجتماعی و تجزیه و تحلیل سیاست ها از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سال 1989 دریافت کرد. او چهارمین دوره غیر متوالی خود را در شورای شهر گذراند ، جایی که ریاست کمیسیون بی خانمانی و فقر را بر عهده داشت. او همچنین دو دوره در هیئت نظارت شهرستان و یک دوره در مجلس ایالتی و سنا خدمت کرد.

کیفرخواست چهارشنبه یک سیلی دیگر به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است که در سال های اخیر مجبور به رسیدگی به یک سری رسوایی های پر سر و صدا شده است. این دانشگاه درگیر تحقیقات “عملیات ورسیتی بلوز” شد که منجر به دستگیری سه مربی و یک مقام ارشد ورزشی شد و مجبور شد روند پذیرش دانشجو ورزشکار را تمدید کند.

در اوایل سال جاری ، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با 852 میلیون دلار توافق با بیش از 700 زن که یک متخصص زنان طولانی مدت دانشگاه را به تجاوز جنسی متهم کردند ، موافقت کرد. هنگامی که با حل و فصل زودتر یک دعوی جداگانه برای اقدام طبقاتی ترکیب شد ، USC موافقت کرد که بیش از 1 میلیارد دلار از مطالبات علیه دکتر جورج تیندال ، که نزدیک به سه دهه در این مدرسه کار می کرد ، پرداخت کند.

با سیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *