متس با یک باخت وحشیانه دیگر برای غولها ، یک دوره خسته کننده را پایان می دهد


دستکش 13 بازی ، پیت آلونسو ، با نام “کشش به من نشان بده” ، پنجشنبه شب با رحمت رسید.

این بازی به شیوه ای آشنا و خسته کننده به پایان رسید و تنها چیزی که متس توانست در طول این مرحله طاقت فرسا نشان دهد دروازه امیدهای آنها در پلی آف بود.

علیرغم بهترین شروع کارلوس کاراسکو در این فصل ، خط حمله متس دوباره کوچک بود و غولها به ست لوگو آمدند تا در دور هشتم بدوند تا پیروزی 3-2 را بدست آورند و سری را در سیتی فیلد جارو کنند.

متس (61-66) در دور 13 بازی برابر جاینتز و داجرز ، دو مرکز برتر لیگ ملی ، تنها 2-11 بود. خطای او تا حد زیادی مقصر بود ، به طور متوسط ​​فقط 3.1 دویدن در هر بازی و 15 ضربه برای 99 (.152) با دونده ها در موقعیت گلزنی.

متس ها پس از ورود به بخش دلهره آور تقویم خود در نیمه راه بازی NL East ، اواخر پنج شنبه به 7 بازی for for برای شجاعان تنزل دادند.

متس
ست لوگو به متس اجازه داد در روز پنجشنبه مقابل غول ها پیروز شود.
کوری سیپکین

مالک استیو کوهن ، که در یک توئیت در نیمه راه دور 13 مرحله ای ، متس را متخلف غیرمولد خوانده بود ، پنجشنبه سعی کرد رویکردی دلگرم کننده تر داشته باشد. او در توئیتر خود نوشت: “بیایید در این بازی پیروز شویم”

متس دو بار به پایگاه ها رفت و آمد کرد ، اما جف مک نیل ، پرتاب کننده مشت ، پایگاه ها را بار دیگر در همان شبها بارگذاری کرد تا به تهدید پایان دهد.

لوگو به غولها اجازه داد بدون صعود به صعود در مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند. Mike Yastrzemski یک حرکت انحرافی از سمت چپ انجام داد که دروازه بان میهمان به خوبی توپ را دور زد. بعد از اینکه لوگو کرت کازالی را با سینک از ناحیه بازو قطع کرد ، مهاجم دارین روف سمت راست را برای نوبت به عنوان یاسترزمسکی خالی کرد و غولها را 3-2 پیش انداخت.

آرون لوپ لوگو را تسکین داد و پیاده روی را برای بارگیری پایگاه ها قبل از فرار از ترافیک بدون اجازه دویدن آغاز کرد.

این بهترین شروع کاراسکو در فصل را خراب کرد. او پس از واگذاری یک هومر دو نفره به کریس برایانت در اولین نوبت ، هفت نوبت قوی انجام داد. این بازی به لطف انفجار 447 فوت آلونسو و دو دوندگی که در انتهای ششم باقی ماند ، با تساوی 2-2 به پایان رسید.

کاراسکو با بازنشستگی 20 تیم از 21 بازی بعدی – از جمله 13 بازی اخیر متوالی خود – با پشت سر گذاشتن 7 بازی در 78 زمین موفق ، از خانه برایانت بهبود یافت. او پس از شکست در چهار ماه اول این فصل با شکستگی همسترینگ ، در طولانی ترین بازی خود از سپتامبر 2020 به عنوان مهاجم بازی نکرد و پنج ضربه زد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *