مدارس شهر نیویورک در جریان است اما برنامه های بعد از مدرسه برای یافتن نیروی کافی در تلاش هستند

مدارس شهر نیویورک در جریان است اما برنامه های بعد از مدرسه برای یافتن نیروی کافی در تلاش هستند


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن نیروی کافی برای ارائه پیشنهادات خود در پاییز هستند ، و خانواده ها را مجبور می کند تا به دنبال گزینه های جایگزین باشند.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندانش ، مدرسه بروکلین چارتر ، دریافت کرد که برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن می گوید: “قطعاً این یک شگفتی بزرگ و یک مبارزه بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه بعد از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر در مورد جزئیات این قرارداد خودداری کرد ، اما گفت که استخدام کار دشواری بوده است. او می گوید ، یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از پایگاه کارکنان وی را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و افرادی که مشغول ممیزی هستند ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند ، و آنها بخش بزرگی بودند: 30-40٪ از کارکنان ما ، زیرا این یک کار نیمه وقت است.” “برمی گردد ، اما با سرعت بسیار کند”.

یکی از اعضای این مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است ، گفت یکی از کارکنان University Settlement ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه در COMPASS ، Beacon و Cornerstone شهر کار می کنند ، یا در برنامه بعد از مدرسه در ساختمان اداره آموزش و پرورش شهر کار می کنند ، مشمول دستور واکسیناسیون شهر هستند که نیاز به شواهدی از حداقل یک دوز دارد واکسن COVID-19 یا صورت آن در مرخصی بدون حقوق. بعدازظهر جمعه ، وزارت نیرو گفت که حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسیناسیون کرده اند.

کارمند شهرک دانشگاه که نمی خواهد هویت خود را فاش کند ، زیرا مجوز صحبت با مطبوعات را ندارد ، می گوید: “واقعاً یافتن نامزدهای واجد شرایط حتی برای درخواست موقعیت های خالی بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان بین منهتن و بروکلین داریم که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه های ما داشته است.”

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین با متقاضیان آسیب پذیر روبرو شده است.

او گفت: “من افراد بسیار واجد شرایط را پیدا کردم و فکر کردم که من برنده تمام پولها شدم ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها در واقع در آموزش و پرورش استخدام نشده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این امر تا حد زیادی از نامزدهای مورد علاقه من کاسته است.” او می گوید که معمولاً در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند ، و امسال او تنها شش معلم در دو برنامه دارد.

به غیر از دستور واکسیناسیون ، کار شدید و کم درآمد است ، همانطور که کارمند شهرک دانشگاه اذعان داشت: “برای ما سخت است که با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی دیگر از شرکت های خصوصی که می توانند دستمزد ساعتی بیشتری را پرداخت کنند رقابت کنیم. کار واقعا سخت است. “

پترسون گفت که باید معیارهای خود را برای استخدام کارکنان تغییر دهد تا در حال حاضر نامزدهای بدون مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاهش هم نکردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند ، و اکنون من شروع به بررسی افرادی می کنم که هنوز در کالج هستند.

ناتانیل استیر ، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی دوره های تعدیل برنامه های بعد از مدرسه از جمله چالش های اشتغال است و خاطرنشان کرد که این شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های بعد از مدرسه را ارائه می دهد.

وزارت جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه پس از مدرسه را برای شهرها ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل احیای یادگیری غیرحضوری بسیار قوی بوده و بیش از 90،000 کودک تنها در بیش از 900 برنامه قطب نما ثبت نام کرده اند.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD ، گفت: “در حالی که COVID-19 در اوج همه گیری بیماری ، بر سطح ثبت نام برنامه های بعد از مدرسه که توسط DYCD تأمین می شود ، تأثیر می گذارد ، برنامه ها کاهش نیافته است.” “در واقع ، با ارائه خدمات بصورت کاملا حضوری در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم در بیش از هزار برنامه برنامه های بعد از مدرسه Compass ، Beacon و Cornerstone به ثبت نام کامل برسیم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *