مدرسه ای برای ارائه بینش و بازخورد به عنوان حضور برای کارشناسان تجاری در دسترس است

مدرسه ای برای ارائه بینش و بازخورد به عنوان حضور برای کارشناسان تجاری در دسترس است


چی یا چی: دیروز ، رئیس جمهور بایدن به همراه مدیران عامل دو بندر بزرگ آمریکا (و جهان) ، لس آنجلس و لانگ بیچ ، اعلام کردند که برای کاهش عرضه جهانی ، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. زنجیر گردن بطری. این به امید بهبود نسخه پشتیبان تهیه قبل از فصل تعطیلات است.

بحران زنجیره تامین جهانی تا حدی ناشی از همه گیری جهانی کروناویروس است زیرا فروش کالا در پی کمبود نیروی کار و کند شدن قطب حمل و نقل افزایش یافت. شبکه گسترده ای از بنادر ، کشتی های کانتینری و شرکت های حمل و نقل بار که به سراسر جهان کالا حمل می کنند ، به دلیل بهبود سریع تقاضا برای کالا از ازدحام شدید رنج می برد.

دانشکده بازرگانی Kogod AUC شامل بسیاری از متخصصان با سابقه مدیریت زنجیره تامین ، هوش تجاری ، بلاک چین و تجزیه و تحلیل داده ها و لجستیک است که برای ارائه بازخورد ، راه حل ها و بینش در مورد بحران زنجیره تامین جهانی در دسترس هستند.

چه زمانی: 14 اکتبر 2021 – ادامه دارد

که: در میان متخصصان تجارت کالج کوگود در AUC که برای اظهار نظر در دسترس هستند:

  • ایتر کارایس از آیدیندانشیار ، فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. تجربه او در مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل داده ها است. این شرکت در زمینه مدیریت زنجیره تامین کالاهای فاسدشدنی ، از جمله واکسن ها تحقیق می کند.
  • فرانک دوبوآدانشیار ، فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. تحقیقات وی بر مدیریت زنجیره تامین جهانی ، تسهیل گمرک و تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی متمرکز است. تخصص وی در زمینه های تجاری بین المللی ، رقابت جهانی و تجارت الکترونیکی ، NAFTA ، مدیریت صادرات ، صنعت خودرو ، مدیریت زنجیره تامین جهانی و تسهیل گمرک است. او همچنین نویسنده نمایه خودرو Kogod Made in America است.
  • ایمن عمراستاد فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل و دانشیار برنامه های تحصیلات تکمیلی و خدمات دانشجویی. او متخصص در مدیریت زنجیره تامین جهانی ، به ویژه در زمینه هایی مانند یکپارچگی و واکنش زنجیره تامین ، خطر سایبری در زنجیره های عرضه جهانی و پایداری در زنجیره های تامین جهانی است.
  • کریستوفر پارکرو استادیار ، فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. تخصص و تحقیقات وی بر عملیات تجاری ، مدیریت زنجیره تامین و سیستم های اطلاعاتی متمرکز است.

درباره دانشگاه آمریکا

دانشگاه آمریکایی از قدرت و هدف بورس تحصیلی ، یادگیری و جامعه برای تأثیرگذاری بر جهان در حال تغییر استفاده می کند. اعضای هیئت علمی ، دانشجویان ، کارکنان و فارغ التحصیلان دانشگاه تغییراتی هستند که آینده را از پایداری تا عدالت اجتماعی تا علم شکل می دهند. ما با تکیه بر سابقه 128 ساله آموزش و پژوهش خود در جهت منافع عمومی ، می گوییم “چالش را بپذیر” تا به مسائل فوری جهانی بپردازیم. کمپین جامع ما فرصت های آموزشی دگرگون کننده ایجاد می کند ، تحقیقات مثر را پیش می برد و جوامع قوی تری را ایجاد می کند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *