مرگ آنجلا ترامونته در پیاده روی آریزونا با افسر پلیس ققنوس داریو دیزدار تصادفی اعلام شدمرگ یک زن ماساچوست که پس از پیاده روی در صحرای آریزونا در اولین ملاقات با یک افسر پلیس فینیکس جان باخت ، توسط مقامات تصادفی اعلام شد.

مشخص شد که علت اصلی مرگ قرار گرفتن در معرض گرمای محیط است.

آنجلا ترامونته ، 31 ساله ، برای دیدار با داریو دیزدار برای اولین بار در ماه ژوئیه به غرب بوستون پرواز کرده بود ، هنگامی که این دو در پیاده روی در مسیر اکو کانیون در نزدیکی کوه کملبک در فینیکس به پیاده روی رفتند ، در یک روز پرهیجان که دما به 104 درجه رسید.

دیزدار ، جانباز 14 ساله نیروهای پلیس ققنوس ، ماه ها قبل از اینکه خانم ساگوس برای ملاقات با وی به بیرون برود ، با ترامونته ارتباط آنلاین برقرار کرد. رسانه های محلی گزارش دادند که این زوج در مورد سفر آینده خود پیام های خصوصی در اینستاگرام رد و بدل کردند.

دیزدار به محققان گفت که او “دوست پسر” ترامونته است و او در نیمه راه قله 2،706 متری را گرم کرد و برگشت. به گفته آتش نشانان ققنوس ، پلیس خارج از وظیفه تصمیم گرفت ادامه دهد و برنامه ریزی کرد تا علاقه جدید خود را در یک پارکینگ پیدا کند ، اما هرگز به محل نرسید.

پلیس در بیانیه ای در آن زمان گفت: “شاهد همچنین به افسران گفت ، در حین پیاده روی ، خانم ترامونته تصمیم گرفت از مسیر عقب نشینی کند و از او خواست تا در طبقه بالا عکس بگیرد تا بتواند آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.” به

به گفته پلیس ، جسد ترامونته تقریباً چهار ساعت پس از دریافت تماس 911 پلیس از افسر پلیس خارج از وظیفه پیدا شد.

نه دیزدار و نه ترامونته در طول پیاده روی آب همراه خود نداشتند ، که باعث شک و شبهه بازی بد خانواده و دوستان ترامونته شد.

اداره پلیس ققنوس اعلام کرد که با تحقیقات به عنوان جنایتکار برخورد نخواهد کرد.

به گزارش KNXV ، دیزدار قبلاً به پلیس دروغ گفته است. بر اساس این گزارش ، وی در میان گروهی متشکل از بیش از 100 افسر ققنوس بود که در ماه دسامبر به عنوان “لیست برادی” دفتر دادستانی شهرستان Maricopa نامگذاری شد ، که ماموران اجرای قانون را با نگرانی های صادقانه از جمله دروغ گفتن در محل کار ردیابی می کند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *