نامه به سردبیر - 10 اکتبر 2021

نامه به سردبیر – 10 اکتبر 2021تعصب آشویتس
کشف اخیر نقاشی های دیواری ضد یهودی در اردوگاه مرگ آشویتس نباید تعجب آور باشد (“نقاشی های دیواری در آشویتس نفرت داشته باشید ، 7 اکتبر).

با وجود نابودی میلیون ها نفر در آشویتس و دیگر اردوگاه ها ، یهودستیزی زنده و سالم است و همچنان یک فاجعه مداوم در سراسر اروپا و بقیه جهان متمدن است.

همان حملات کلامی و فیزیکی که به تحریک هولوکاست کمک کرد بی وقفه ادامه داشت ، حتی اگر او اغلب لباس های مختلف می پوشید و به زبان های مختلف صحبت می کرد.

این دیوار نگاری پیامی واضح و غیرقابل انکار را منتقل می کند. ما فقط باید گوش دهیم و به خاطر بسپاریم که زمانه تغییر کرده است ، اما نفرت باقی می ماند. هرگز فراموش نکن.

SP هیرش
لارنس

حقایق تعمیر
آخرین سرمقاله ، “اصلاحات مرگبار” (4 اکتبر) به هیچ کس در مورد درک قانون کمک نمی کند.

بر اساس قانون افزایش سن ، که با حمایت دو حزبی در مجلس سنا تحت کنترل جمهوری خواهان به تصویب رسید ، در صورتی که جنایت شامل سلاح گرم یا سلاح کشنده ، جراحت جسمی قابل توجه یا جنایت جنسی باشد ، هیچ موردی به دادگاه خانواده ارسال نمی شود.

این ادعای درموت شی ، کمیسر NYPD در مقاله – مبنی بر اینکه گروه ها از بازی های افزایش سن برای خشونت آمیز کردن نوجوانان استفاده می کنند – مزخرف است.

این مقاله همچنین اصلاحات پیش از محاکمه را عامل سرقت های متعددی در شهر نیویورک توسط ایزاک رودریگز می داند. اما در حقیقت ، طبق قانون ، پلیس و دادستان می توانستند زودتر بازداشت رودریگز را تأمین کنند. صرف نظر از این ، هیچ مدرکی مبنی بر وجود رابطه علی بین تعمیر وثیقه و افزایش سرقت از مغازه یا هر جنایت دیگری وجود ندارد.

برخی اصلاحات قانونی را می توان به طور عادلانه مورد انتقاد قرار داد ، اما هر اصلاح باید بر اساس نتایج اجرای آن ، از جمله تأثیر واقعی آن بر امنیت عمومی ، و نه اغراق یا ترس مورد قضاوت قرار گیرد. این به هیچ کس کمک نمی کند.

الکساندر هوروویتز
مدیر اجرایی نیویورک متحد برای عدالت
منهتن

مجوز رایگان برای آلاینده ها
آلودگی های بزرگ به احتمال زیاد مجبور نخواهند شد خسارت زیست محیطی خود را بپردازند در حالی که آنها در حال حاضر در بودجه انتخاباتی سیاستمداران برتر پرداخت می کنند – و چه کسی می داند چه چیز دیگری (“فاجعه نشت نفت” ، 4 اکتبر).

همچنین ، اعتیاد جمعی به محصولات سوخت های فسیلی بدون شک به سکوت مصرف کننده عادی در مورد بزرگترین آلوده کننده کره زمین کمک می کند ، بنابراین آنها احساس نمی کنند و/یا به طور آشکار ریاکار محسوب نمی شوند.

در همین حال ، نئولیبرال ها و محافظه کاران همچنان مشغول انتقاد علنی از یکدیگر به دلیل سیاست های نسبتاً کوچک خود هستند و توجه را از برخی از بزرگترین آلاینده های کره زمین دور می کنند ، جایی که تمرکز باید و باید بسیار باشد.

فرانک استیرل
وایت راک ، کاناداآ

وحشت خروس
من به عنوان یک پسر روستایی سابق ، مقاله ای را در مورد یک محله کوئینز وحشت زده از خروس شرور و خونخوار بسیار سرگرم کننده یافتم (“حمله خروس مرگبار” ، 2 اکتبر).

زمانی که در پایه و دبیرستان بودم ، به عنوان بخشی از پروژه 4H و آینده کشاورزان آمریکا در جورجیا ، در حیاط خانه خودم مرغ پرورش دادم. من با همسایگان کوئینز که با این پرندگان “دارای” آشنا نیستند همدردی می کنم.

این یک غریزه طبیعی است که برای خروس محافظت می شود. یک پیشنهاد دوستانه: به او پشت نکنید. وقتی شما رو در رو با این پرنده آلفا هستید ، کمتر به شما حمله می کند.

دوستان پر من حیوانات کوچک دوستانه ای بودند تا اینکه من برگشتم و راه افتادم – سپس “سوت فن ضربه زد”. خروس کوئینز فقط یک نوع مرغ باغی است و تهدیدی برای سیب بزرگ نیست.

گری کولیر
جزیره استاتن

آیا می خواهید خود را با داستانهای امروز بار کنید؟ ایده های خود را (با نام کامل و شهر محل سکونت) به [email protected] ارسال کنید. حروف برای وضوح ، طول ، دقت و سبک ویرایش می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *