نداشتن کایری ایروینگ "به ما آسیب می رساند"

نداشتن کایری ایروینگ “به ما آسیب می رساند”


جیمز هاردن از ادامه غیبت کایری ایروینگ نگران نیست ، اما ستاره نتز نیز بدیهیات را انکار نمی کند: غیبت او در 43 بازی باعث می شود محدودیت مورد علاقه فینال NBA محدود شود.

“اگر او در زمین نباشد ، بله [it would hurt us]هاردن پس از تمرین روز پنجشنبه گفت: “او یکی از بهترین بازیکنان ما و یکی از رهبران ما است.”

ایروینگ از زمان بازگشت از ساحل غربی در تیم نبود ، جایی که به دلیل امتناع از رعایت دستورات واکسیناسیون شهر ، از بازی یا حتی تمرین در خانه منع شده است. او می تواند 43 بازی را از دست بدهد – 41 بازی در زمین نتز و دو بازی در پارک مقابل نیکس.

روز چهارشنبه ، کوین دورانت گفت که بر ایروینگ برای گرفتن ضربه فشار نمی آورد. هاردن گفت که این دو از زمانی که نتز به بروکلین بازگشت صحبت نکرده اند.

کیری ایروینگ و جیمز هاردن در فصل 21-2020
گتی ایماژ

هاردن در پاسخ به این س ifال که آیا می خواهد ایروینگ واکسن را دریافت کند ، گفت: “البته من می خواهم او در تیم باشد.” “از زمانی که من اینجا هستم ، بخش مهمی از موفقیت ما بوده است. موفقیت بزرگی که ما در سال گذشته کسب کردیم ، به نوعی در حال پیدا کردن ریتم ، شیمی بود که ساختیم. من می توانم سال گذشته آن سواری وحشی را به خاطر بسپارم. من و کری قبول کردیم. او فقط یک استعداد است. مخصوصاً شما او را زیاد نمی بینید ، بنابراین من می خواهم او در تیم باشد. این یکی از دلایلی است که من به اینجا آمدم. “

اما هاردن در نقد ایروینگ کوتاهی کرد. او بارها و بارها گفته است که برای نت ها مهم است که بر آنچه می توانند کنترل کنند تمرکز کنند و اجازه ندهند هیچ چیز آنها را از تمرینات روزانه و پیش فصل دور کند.

“این به هیچ وجه ناامید کننده نیست. او گفت. “کی به آنچه اعتقاد دارد اعتقاد دارد. خانواده او پشت سر او هستند ، ما پشت سر او هستیم. او تنها چیزی است که وجود دارد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *