نمایندگان حزب جمهوری خواه قطعنامه ای در حمایت از روز کلمبوس ارائه کردند

نمایندگان حزب جمهوری خواه قطعنامه ای در حمایت از روز کلمبوس ارائه کردند


اندرو گاربرینو و مارک آمودی نمایندگان جمهوری خواه در تلاش برای تصویب قطعنامه ای در حمایت از روز کلمب هستند و می گویند که آنها معتقدند تعطیلات فدرال باید به یادبود کاشف ایتالیایی به خاطر نقش او در کشف آمریکا در میان فشارهای چپ برای ایجاد آن ادامه یابد. ” روز مردم بومی “

این تصمیم در شرایطی اتخاذ می شود که بسیاری از شهرها تصمیم گرفته اند روز کلمبوس را به رسمیت نشناسند و استدلال می کنند که باید با “روز مردم بومی” جایگزین شود و دلیل آن سوء استفاده کاشفان اروپایی از سرخپوستان بومی هنگام ورود آنها به این قاره است.

اما طرفداران این تعطیلات استدلال می کنند که حفظ تاریخ پشت نقش کلمب در تأسیس کشور مهم است و بخش مهمی از تاریخ ایتالیایی -آمریکایی است.

“مانند هر ایتالیایی خوب ، من به میراث خود و کمک های فراوان آمریکایی های ایتالیایی به این کشور بسیار افتخار می کنم. کریستف کلمب دنیای جدید را کشف کرد ، شرق را با غرب پیوند داد و مسیر ایجاد ایالات متحده و ایالات متحده را تعیین کرد. قاره آمریکا. ”

اما روز کلمب بیش از یک مرد را به رسمیت می شناسد. این روز تصدیق می کند که مسیر تاریخ را تغییر داد – به لطف نبوغ و تعهد کاشف ایتالیایی – و نسل های نبوغ آمریکایی ایتالیایی پس از آن. به همین دلیل ، روز کلمبوس مایه افتخار بزرگی برای جامعه ما است و من متعهد هستم که از حفظ آن برای نسل های آینده اطمینان حاصل کنم. “

این تصمیم در حالی اتخاذ می شود که بسیاری فشار می آورند تا روز کلمبوس را با روز بومی جایگزین کنند.
کریستوفر سادوسکی

این قطعنامه “به رسمیت شناختن کنگره از کریستف کلمب و تأثیر او بر جامعه ایتالیایی-آمریکایی” را بیان می کند و خواستار به رسمیت شناختن روز دوشنبه 2 اکتبر به عنوان روز کلمب است.

“در حالی که در 12 اکتبر 1492 ، کریستف کلمب وارد دنیای جدید شد و مسیر تاریخ را تغییر داد ؛ اکتشافات کریستف کلمب نقش اساسی در تأسیس ایالات متحده و قاره های آمریکا داشت ؛ در حالی که کریستف کلمب نسل ها نسل افتخار داشته است. به عنوان یکی از ارکان میراث و فرهنگ آمریکایی ، “در حالی که در طول نسل ها ، کریستف کلمب به دلیل علاقه و تعهد خود به کشف قهرمان جامعه ایتالیایی-آمریکایی شد. در حالی که کریستف کلمب نماینده روحیه جسورانه جامعه ایتالیایی-آمریکایی است: بنابراین ، اگر چنین است ، مجلس نمایندگان-(1) از دومین دومین ماه اکتبر به عنوان “روز کلمب” حمایت می کند. و (2) به لطف نفوذ کریستف کلمب ، از مشارکت جامعه ایتالیایی-آمریکایی در جامعه ما قدردانی می کند. “

در حالی که تعدادی از قانونگذاران دموکرات خواستار تغییر به “روز مردم بومی” شده اند ، رئیس جمهور بایدن در بیانیه های مطبوعاتی هفته گذشته این دو روز را تایید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *