نیکس در پیروزی پیش از فصل مقابل پیستونز دقایق بزرگی را به ثمر می رساند

نیکس در پیروزی پیش از فصل مقابل پیستونز دقایق بزرگی را به ثمر می رساند


چهارشنبه شب ، به تنهایی ، معنی ندارد. نتیجه بر رکورد نیکس تأثیر نمی گذارد و هیچ نقشی در فصل آنها نخواهد داشت.

موفق باشید در گفتن به تام تیبودو. او خیلی بیشتر با او رفتار می کرد ، شروع بازی خود را در دقایق بزرگ بازی می کرد ، داوران را قضاوت می کرد ، در هر بازی زنده می ماند و می مرد و به بازیکنانش امتیازات دفاعی ضعیفی می داد.

او سپس گفت: “همه چیز برای من مهم است – هر کاری که ما انجام می دهیم.” “برای ما ، ما نهادی هستیم که در حال ساخت آن هستیم. ما می خواهیم تاسیس کنیم. دعوای ما هر روز ادامه دارد ، و من عاشق مبارزه با بچه هایمان هستم.”

مربی مطالبه گر و بی رحم نیکس حتماً این گونه عمل کرده است. اگر ناظر تقویم نداشت ، نمی شد گفت که این بازی بسکتبال در اواسط اکتبر با تماشای مربی تیم میزبان بوده است. بازیکنان تیبو با پیروی از پیستون ، بازی خود را محکم کردند و پیستونز را با 108-100 پیشی گرفتند تا در پیش فصل به 3-0 برسند و تحت نظر تیبودو در بازیهایی که محاسبه نمی شود 6-1 به نتیجه برسند.

جولیوس رندل ، که 29 امتیاز کسب کرد ، این پرش را در جریان پیروزی 108-100 نیکس قبل از فصل مقابل پیستونز به ثمر رساند.
نیویورک پست: چارلز ونزلبرگ

درک رز گفت: “من نمی خواهم استراحت کنم ، من می خواهم بازی کنم.” “من می خواهم ریتم خود را افزایش دهم. فقط عادت کنید که توپ را در دستانم داشته باشید.”

در دقایق پایانی ، مهاجم جولیوس رندل در یک توپ سست درخشید. تیبودو برنده چالش مربیان شد. اکثر تیم ها در طول پیش فصل اینطور عمل نمی کنند و ترجیح می دهند به ستاره های خود استراحت دهند و تجربه بازی با بازیکنان جوان خود را کسب کنند.

نیکس به وضوح با این بازی ها برخورد می کند ، حتی اگر تیبودو کمبا واکر ، مدافع نقطه شروع روز چهارشنبه استراحت کند. او در اواسط کوارتر چهارم پس از بازی بیشتر در کوارتر سوم ، شروع بازی خود را دوباره آغاز کرد و این شامل راندل بود ، که روی زانوی چپ خود چند زانو زد و آن را در یک نقطه از مسابقه پیچاند. چهار نفر از پنج بازی حداقل 31 دقیقه بازی کردند.

تاج گیبسون پس از کسب 3 امتیاز در پیروزی پیش از نیکس جشن گرفت.
تاج گیبسون پس از کسب سه گل در پیروزی پیش از نیکس ، جشن می گیرد.
نیویورک پست: چارلز ونزلبرگ

راندل ، که در 33 دقیقه 29 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس گل را به دست آورد ، گفت: “هر بازی به سمت واقعی پیش می رود و این همان چیزی است که در آن صحبت می شود.” “در واقع ، من خوشحالم که ما چنین مسابقه ای را برگزار کردیم که در آن خوب شوت نمی زدیم و در ریتم فوق العاده ای قرار نداشتیم و باید این موضوع را دریابیم. بنابراین این از نظر روحی امتحان خوبی برای آماده شدن ما برای فصل است. “

این بدان معنا نیست که چهارشنبه شب طبق برنامه پیش رفت. تیبودو از دفاع نیکس در نیمه اول خوشش نیامد. آنها در بیشتر سه ربع ابتدایی عملکرد بهتری داشتند. در مرحله بعد ، تیبودو در مورد تفاوت شدت از شروع فصل تا فصل عادی تا مرحله پلی آف صحبت کرد و اینکه تیم او هنوز چقدر باید فاصله داشته باشد. او نیاز داشت که برای شروع به پیروزی برگردد.

تیبودو گفت: “ما نمی توانیم خودمان را گول بزنیم و فکر کنیم آماده ایم.” “صادق بودن با خود ، نگاه کردن به فیلم ، درک اینکه چرا برنده یا چرا باختیم و تمرکز بر این پیشرفت هر روز بسیار مهم است.”

این همان رویکردی است که تیبودو سال گذشته در پیش گرفت ، زمانی که نیکس پلی آف را به عنوان چهارمین نفر در کنفرانس شرق شکست داد. آنها بیشتر بر اساس تلاش و پشتکار ، با دفاع شبانه و غلبه بر حریف به آنجا می رسند. چیزی تغییر نکرده است. Thibodeau بارها و بارها گفته است که آنها باید از ابتدا شروع کنند ، مانند موفقیت سال گذشته ، و این دقیقاً به همان شیوه کار می کند. بازیکنانش انتظار آن را دارند.

“نکات ، نژاد متفاوتی است ، مرد. او بهترین های خود را به ما می دهد و ما هر شب بهترین های خود را به او می دهیم.” رندال گفت. “نکات قطعاً متفاوت است. اما به همین دلیل است که ما از نظر فرهنگ و نحوه بازی هر شب آنچه هستیم هستیم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *