پایان مزایای بیکاری فدرال می تواند “طوفان کامل” را برای آسیب پذیرترین افراد نیویورک به همراه داشته باشد


پیش از همه گیری ، ندرا براون در حفظ چندین شغل مشکلی نداشت. مادری مجرد از ترینیداد ، خانه ها را تمیز می کرد و مراقبت از کودکان را انجام می داد و زندگی کافی را برای تربیت دخترش در بخش Bed Stuy در بروکلین حفظ می کرد.

اما این مشاغل با ظهور ویروس کرونا از بین رفت ، زیرا بسیاری از تجار شهر را ترک کردند یا خانه های خود را مهر و موم کردند. تقریباً یک سال و نیم بعد ، براون 44 ساله هنوز در تلاش برای یافتن شغل پایدار است.

اما در حالی که همه گیری در حال اجرا است ، مزایای بیکاری فدرال که براون و بسیاری دیگر داشته اند در روز کارگر منقضی می شود. بر اساس گزارش جدیدی که روز پنجشنبه توسط مرکز امور شهر نیویورک منتشر شد ، تقریباً 750،000 نفر در شهر نیویورک از مزایای بیکاری به طور کلی محروم می شوند ، اغلب بین 500 تا 600 دلار در هفته.

از نظر براون ، این کاهش به معنای پایان مکمل هفتگی 300 دلاری است که او برای اجاره هزینه می کند. او با 182 دلار در هفته بیکاری دولتی می ماند.

براون به WNYC / Gothamist گفت: “این تنها چیزی است که من باید به عنوان والدین مجرد یک کودک 12 ساله به آن اعتماد کنم.” “چگونه باید این کار را انجام دهم؟”

پایان مزایای بیکاری فدرال در زمان خطرناکی برای آسیب پذیرترین شهرها فرا می رسد. همانطور که مقامات محلی بازگشت نیویورک را به صدا در آوردند ، نوع دلتا بازگشت بسیاری از صنایع را که بیشترین ضربه را از موج اول ویروس گرفتند و می تواند تعداد مشاغلی را که شهر امیدوار بود در پاییز امسال اضافه کند ، به نصف برساند.

اگرچه ایالت برای متوقف کردن کمک های مالی فدرال در تلاش است ، اما مهلت تخلیه نیویورک اواخر این ماه به پایان می رسد.

جیسون کون ، رئیس سیاست عمومی گروه فقرات روبین هود ، می گوید: “ما یک نوع طوفان کامل از این برنامه های سودمند داریم که در حال پایان است یا به آرامی پیش می رود.” “ما واقعاً نگران این هستیم که این امر برای افرادی که خانه های خود را از دست می دهند و توانایی آنها برای گذاشتن غذا روی میز چیست.”

نشانه های دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد بهبود نیویورک متوقف شده است. پس از ماه ها رشد مداوم ، گزارش ماه گذشته اشتغال نشان داد برای اولین بار از ژانویه هیچ افزایش فصلی در اشتغال وجود ندارد.

در زمانی که نرخ بیکاری در شهر نیویورک تقریباً دو برابر میانگین ملی است ، برخی از اقتصاددانان می ترسند که پایان مزایای بیکاری فدرال (حدود 2 میلیارد دلار در ماه مزایای ساکنان شهرها و به طور کلی اقتصاد) عواقب وحشتناکی داشته باشد.

جیمز پاروت ، اقتصاددان New School که نویسنده گزارش مرکز امور نیویورک بود ، گفت: “صخره مزایای بیکاری در نیویورک چندان مورد استقبال قرار نمی گیرد.” در غیر این صورت ، مقامات شهرداری و ایالتی برای یافتن پاسخ م effectiveثرتری در برابر بحران بیکاری تلاش خواهند کرد. »

رئیس جمهور بایدن ایالت هایی با نرخ بیکاری بالا را تشویق کرد که از کمک های فدرال برای تمدید بخش هایی از برنامه مزایا ، از جمله تمدید بیکاران طولانی مدت استفاده کنند. اما فرماندار کتی هوچول هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه قصد انجام چنین کاری را دارد ارائه نکرد. استعلامات مربوط به دفتر وی عودت داده نشد.

مطالعات اخیر این ایده را کاهش داده است که کاهش بیکاری سیل کارگران را به بازار کار باز می گرداند. به گفته پاروت ، در عوض ، کاهش مزایا می تواند منجر به فقر در جوامع کم درآمد که بیشتر تحت تأثیر ویروس قرار گرفته اند و بیکاری مداوم در سالهای آینده باشد.

وی توصیه کرد که این شهر از 6 میلیارد دلار بودجه فدرال برای استفاده از یارانه دستمزد در مقیاس بزرگ استفاده کند که به شرکت ها اجازه می دهد دهها هزار نیویورکی را استخدام کنند. او گفت که پس از صحبت در مورد آن با مقامات بلاسیو در اوایل تابستان امسال ، این ایده به جایی نرسید.

بیل نیهارت ، دبیر مطبوعاتی شهردار ، برنامه یارانه دستمزد را “ایده بزرگی” توصیف کرد ، اما گفت دستیابی به مقیاس دشوار است. وی به تلاش های نیروهای پاکسازی شهر برای استخدام 10 هزار نیویورکی برای زیباسازی خیابان های شهر به عنوان نمونه ای از اقدامات مستقیم و همکاری با طرح مشاغل CUNY برای تسریع در کار اشاره کرد.

براون ، مادر مجرد ، گفت که اعتقاد چندانی ندارد که این برنامه ها به او یا دخترش کمک کند. پس از مثبت بودن آزمایش کووید -19 هنگام ملاقات با خانواده در ترینیداد ، او هفته ای را در قرنطینه گذراند و به او زمان زیادی داد تا در مورد چگونگی رسیدن به تعطیلات آخر هفته پس از ناپدید شدن مکمل بیکاری در دو هفته فکر کند. او امیدوار است که به زودی مجبور شود آپارتمان خود را ترک کند.

وی گفت: “همزمان بسیاری اتفاق می افتد و ما نمی دانیم که همه گیری تا کجا پیش می رود.” “مشکلات بزرگی ایجاد خواهد کرد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *