پس از پایان SCOTUS مهلت قانونی اخراج ملی ، در اینجا می توانید از اجاره و خدمات شهری در نیویورک کمک بگیرید


پس از آنکه دیوان عالی آمریکا پنجشنبه حکم ممنوعیت تعلیق تخلیه فدرال را غیرقانونی اعلام کرد ، برنامه کمکهای اضطراری اجاره ایالت اکنون نجات دهنده اصلی برای نیویورکی هایی است که برای حفظ خانه های خود تلاش می کنند.

این تصمیم اکثریت بدون امضا نشان داد که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری از اختیارات خود فراتر رفت وقتی که مهلت تعلیق تخلیه در اوایل این ماه را به اواخر اکتبر در مناطق دارای “قابل توجه” یا “سطح بالای” انتقال بیماری کووید ادامه داد. 19 ، از جمله شهر نیویورک.

در تصمیم دیوان عالی که مخالفت سه قاضی لیبرال را جلب کرد ، گفته شد که هرگونه سیاست اخراج جدید باید از سوی کنگره باشد.

ممنوعیت قبلی فدرال برای تخلیه زمانی وضع شد که بیکاری در طول همه گیری شیوع پیدا کرد و مقامات بهداشت عمومی سعی کردند حرکات خانوارها را در طول دستورات سرپرستی به حداقل برسانند.

تصمیم دیوان عالی ، که آسوشیتدپرس گزارش داد ، می تواند “تقریباً 3.5 میلیون نفر در ایالات متحده را که گفتند در دو ماه آینده با اخراج مواجه شده اند” تحت تأثیر قرار دهد. ” دولت نیویورک مهلت تخلیه خود این امر نیز تا حدی توسط دیوان عالی مسدود شده است زیرا مستاجران باید شواهدی از مشکلات مالی را در دادگاه نشان دهند و نه فقط با پر کردن یک فرم.

در بیانیه ای روز جمعه ، کتی هوچول ، وعده داد که با رهبران قانونگذار برای یافتن یک راه حل سیاسی همکاری می کند و از مردم خواست برای برنامه 2.7 میلیارد دلاری کمک اجاره به موقع (ERAP) درخواست دهند. تا زمانی که برنامه های ERAP آنها پردازش می شود ، افراد تا یک سال از تخلیه در امان هستند.

هوچول می گوید: “من از حکم وحشتناک و غیر حساس دیوان عالی بسیار ناامید شده ام که خط دفاعی کلیدی مستأجرانی را که در شرایط همه گیر مداوم با ناامنی مسکن روبرو هستند حذف می کند و ما در حال بررسی همه گزینه ها برای حفاظت بیشتر نیویورکی ها از تخلیه حتی با رهبران قانونگذار هستیم.” در بیانیه روز جمعه گفته شد.

هوچول گفت: “بسیار مهم است که نیویورکی ها بدانند که هر کسی که برای برنامه اجاره درخواست می کند به طور خودکار از تخلیه محافظت می شود در حالی که برنامه در حال تعلیق است.” به نمایندگی از مستاجران خود می پذیرد. بیش از 1 میلیارد دلار برای امدادرسانی در دسترس است و منابع موجود از طریق سازمان های اجتماعی برای کمک به نیویورکی ها برای درخواست ، دریافت حمایت از تخلیه و پرداخت اجاره خانه آنها وجود دارد. نیویورکی ها باید درخواستهای خود را فوراً تکمیل و ارسال کنند. فوری است. “

هوچول چند ساعت بعد بیانیه خود را دنبال کرد و به فوریت آن لحظه و مسئولیت آلبانی اشاره کرد. “من در حال مذاکره با رهبر اکثریت سنا و رئیس مجلس هستم تا جلسه خاصی را برای رسیدگی به بحران تخلیه قریب الوقوع با توجه به تصمیم دیوان عالی تشکیل دهم. تیم های ما در تعطیلات آخر هفته کار خواهند کرد تا بهترین راه را برای کمک ارائه دهند. به مستاجران و صاحبان خانه. آنها در اسرع وقت به آن نیاز دارند. “

ERAP محدود به درآمد است. خانوارهایی با درآمد کمتر یا مساوی 80 درصد از درآمد متوسط ​​منطقه (IAM) – 95،450 دلار برای یک خانواده چهار نفره در شهر نیویورک – می توانند تا 12 ماه اجاره و تأخیر در پرداخت خدمات شهری دریافت کنند.

اما برنامه ERAP به دلیل طاقت فرسا بودن و طراحی ضعیف مورد انتقاد قرار گرفته است. تا زمان اصلاح اخیر ، برنامه طولانی مدت نمی تواند به صورت آنلاین ذخیره شود و باید یکباره تکمیل شود. وب سایت دولتی نیز به عنوان پیمایش دشوار و گرفتار مشکلات تکنولوژیکی مورد انتقاد قرار گرفته است. منتقدان همچنین این سوال را مطرح کردند که چرا بودجه ، که مستقیماً به صاحبان خانه پرداخت می شود ، اینقدر طول کشید تا پرداخت شود.

هوچول این هفته متعهد شد که در پرداخت پول سریعتر حرکت کند: “من به هیچ وجه از سرعت خروج این امداد از کرونا خوشحال نیستم.” “من پول را می خواهم و الان می خواهم بیرون. دیگر بهانه و تاخیری وجود ندارد.”

در حالی که تخلیه در ایالت نیویورک اکنون می تواند از نظر فنی در دادگاه مسکن انجام شود ، هنوز برخی ضمانت ها وجود دارد: CITY گزارش داد که “اداره امور قضایی نیویورک همچنین از صاحبخانه ها می خواهد در صورت درخواست مستأجر ERAP از صاحبخانه ها به دادگاه اطلاع دهند. از طرف مستاجر یا اگر مستاجر برای برنامه تأیید شده است. فرم خاصی وجود دارد که مالکان باید در اینجا پر کنند. ” مستأجرانی که با دادگاه مسکن روبرو هستند نیز می توانند با 311 تماس بگیرند تا با وکیل صحبت کنند و طبق قانون وکالت شهر از وکالت رایگان برخوردار باشند.

هوچول گفت که کارکنان و منابع بیشتری را به پردازش برنامه های ERAP اختصاص می دهد ، که به گفته مدافعان باید سریع اتفاق بیفتد.

جیسون کون ، مدیر سیاست بنیاد غیرانتفاعی رابین هود ، علیه فقر ، گفت: “فرماندار هوچول این بحران را فقط یک هفته در دولت خود به ارث برد و ما اقدامات مهم او را می شناسیم.” با این حال ، اگر اجازه دهیم هزاران خانه تخلیه شوند در حالی که دولت تلاش می کند برنامه توسعه خود را بهبود بخشد ، این سرمایه گذاری اضافی بسیار ناچیز خواهد بود و خیلی دیر انجام می شود. “

الن دیویدسون ، وکیل کارکنان واحد اصلاحات حقوقی کمک حقوقی ، گفت که علیرغم کاستی ها ، ERAP همچنان بهترین گزینه برای مستاجران مشکل دار است.

دیویدسون گفت: “من فکر نمی کنم ما در حال حاضر انتخاب زیادی داریم.” “ما نمی توانیم به سیستم و برنامه فرصت دهیم تا مشکلات را حل کند. تنها راه محافظت از مردم این است که برای برنامه درخواست دهند. بنابراین امیدوارم با همه تبلیغاتی که در مورد از دست دادن مهلت قانونی صورت می گیرد ، به مردم برسیم که آنها می توانند و باید از اجاره بها بخواهند. “

نحوه درخواست از برنامه کمک اضطراری اجاره ایالتی:

فرایند درخواست کمک اجاره در وب سایت دولتی برای ایجاد حساب آغاز می شود. بسیاری از سازمانها و آژانسهای خدمات اجتماعی مبتنی بر جامعه با دولت همکاری می کنند تا دسترسی به اینترنت و کمک به آنها را برای درک این روند ارائه دهند.

در اینجا پیوندی به سازمان هایی وجود دارد که به ساکنان نیویورک در حرکت در برنامه کمک می کنند. شورای حمایت از گروه حمایت از مستاجر مسکن همچنین از خط راهنمای حقوق مستاجر به شماره 212-979-0611 استفاده می کند. Good Shepherd Services و United Community Centers میزبان رویداد نوظهور حضور ERAP سه شنبه 31 اوت ، از ساعت 12 تا 5 بعد از ظهر ، در مرکز اجتماعی پرنس جاشوا آویتو در 876 خیابان شنک در بروکلین هستند.

مستاجران باید مدارک زیر را برای برنامه ERAP ارائه دهند:

 • شناسایی شخصی متقاضی اصلی مانند شناسه عکس ، گواهینامه رانندگی ، کارت EBT یا سابقه مدرسه.
 • یک شماره تأمین اجتماعی از اعضای خانواده که یک نفر برای آنها صادر شده است: متقاضیان نیازی به داشتن وضعیت مهاجرت قانونی برای واجد شرایط بودن در برنامه ندارند.
 • اثبات مبلغ اجاره ، اجاره نامه امضا شده – حتی اگر مدت اجاره به پایان رسیده باشد. ایالت گفت: “اگر اجاره نامه در دسترس نباشد ، می توان آن را از طریق رسید اجاره ، چک لغو شده یا حواله نشان داد. در صورت عدم وجود اسناد ، گواهی صاحبخانه پذیرفته می شود.”
 • اثبات اقامت و شغل مانند “اجاره نامه امضا شده ، رسید اجاره ، قبض خدمات ، سوابق مدرسه ، صورت حساب بانکی ، پست پستی با نام متقاضی ، فاکتور بیمه یا گواهینامه رانندگی”. این اسناد باید به روز باشد.
 • اثبات اقامت و شغل مانند “اجاره نامه امضا شده ، رسید اجاره ، قبض خدمات ، سوابق مدرسه ، صورت حساب بانکی ، پست پستی با نام متقاضی ، فاکتور بیمه یا گواهینامه رانندگی”. این اسناد باید به روز باشد. فرم مالیات W-2.
 • در صورت عدم وجود مستندات ، مانند برخی از انواع مشاغل آزاد ، دولت از طریق یک صورت درآمد مکتوب و امضا شده به خود گواهینامه می دهد.
 • اگر برای تأخیر در خدمات شهری درخواست کمک می کنید ، به یک کپی از قبض گاز یا برق خود نیاز دارید.
 • اگر برای تأخیر در تأسیسات درخواست کمک می کنید ، به یک کپی از قبض گاز یا برق خود نیاز دارید ، مزایای بیکاری دریافت می کنید ، یا درآمد شما کاهش می یابد ، هزینه های قابل توجهی متحمل می شوید یا به دلیل همه گیری. COVID-19 “.

مالکان باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • اثبات مستند درآمد مستاجر از طریق فرم تأیید اجاره ماهانه یا دفتری که میزان اجاره در ماه را مشخص می کند.
 • اجاره نامه با متقاضی مستاجر یا چک لغو شده ، شواهدی مبنی بر انتقال وجوه یا سایر اسناد آخرین پرداخت کامل ماهانه اجاره بها.
 • اثبات مستند درآمد مستاجر از طریق فرم تأیید اجاره ماهانه یا دفتری که میزان اجاره در ماه را مشخص می کند.
 • اطلاعات بانکی واریز مستقیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *