پلیس NYPD در حال رانندگی با "فاحشه های سوزان" دستگیر شد

پلیس NYPD در حال رانندگی با “فاحشه های سوزان” دستگیر شد


اسناد انضباطی تازه منتشر شده نشان می دهد که یک جفت پلیس کثیف در عملیات مخفیانه نیویورک نیویورک گرفتار شده و اسکورت های گران قیمت را به قصد و رفت و آمد هزاران دلار هدایت می کند.

افسران سابق توماس دیوریو و مایکل ساردون از منطقه 106 پارک اوزون ، کوئینز اوایل امسال دستگیر شدند هنگامی که مشخص شد روسپی که آنها رانندگی می کردند در واقع یک افسر مخفی NYPD بوده است.

سردونی که از آن زمان بازنشسته شده و در سال 2015 به عنوان “پلیس ماه” نامگذاری شد ، زمانی که یکی از همکارانش که خود را به عنوان روسپی معرفی می کرد ، در اوایل آوریل از او پرسید که آیا علاقه ای به رانندگی اتومبیل او دارد ، مورد تحقیق غیرمرتبطی قرار گرفت. برخی دیگر از دختران به دلیل این که راننده معمولی آنها بیمار بود ، با هم ملاقات می کنند.

سردونی مخفی در یک تماس تلفنی ضبط شده به من گفت: “می دانید ، ما دختران خیابانی نیستیم. ما پیچیده ایم.”

“رابطه جنسی برای پول بنابراین … ساده است. او در جلسه بعدی توضیح داد: “او فقط ما را برمی دارد و ما را رها می کند.”

به ساردون گفته شد که 1000 دلار دریافت می کند ، احتمالاً بیشتر ، و گفت که می گیرد و کسی را دارد که به او کمک کند ، اسناد نشان می دهد.

ساردونی و توماس دیوریو اعضای منطقه 106 بودند.
پل مارتینکا

در سه مورد جداگانه در آوریل و مه ، دیوریو ، جانباز 20 ساله NYPD ، با همراهان مخفی در پارکینگ شام با من ملاقات کرد و آنها را به هتل های منهتن و کوئینز رفت و آمد کرد.

اولین بار ، در 9 آوریل ، افسر مخفی 4،000 دلار به ساردونی و دیوریو برای رفت و آمد به هتل منهتن پرداخت و در آنجا با پلیس مخفی دیگری ملاقات کردند ، که خود را جان نشان می داد ، او همچنین به هر دو افسر 100 دلار گفت.

چند هفته بعد ، پلیس بابت همان خدمات 2000 دلار دریافت کرد و در اواسط ماه مه مجدداً از او درخواست كمك شد.

در طی این حادثه ، افسر مخفی به ساردون و دیوریو می گوید که او با مشتری جدیدی ملاقات کرده است و آنها باید آماده شوند تا در صورت خراب شدن اوضاع به اتاق بروند ، که پلیس موافقت کرد.

درموت شی ، کمیسر NYPD
درموت شی ، کمیسر NYPD ، برکناری دیوریو را از این نیرو در تابستان امسال تایید کرد.
ویلیام فارینگتون

مدت کوتاهی پس از رفتن دختران شاغل ، سردون پیامکی دریافت کرد که به او و دیوریو می گفت که به اتاق بیایند زیرا ظاهراً جان ، که افسر مخفی NYPD است ، از پرداخت پول خودداری می کند.

دیوریو به جان گفت: “آیا می توانیم این موضوع را جبران کنیم تا بتوانیم از اینجا خارج شویم … منظورم این است که قبلا در مورد آن صحبت شده است ، بنابراین اجازه دهید پول آنها را بپردازیم.” ضبط ها

سوابق نشان می دهد که جان جعلی تسلیم شده و بیش از 1000 دلار به دست آورده است و به دیوریو گفته است که “او یک مرد سخت گیر به نظر می رسد”.

یکی از کارگران زیر کاپوت به جان گفت که کوکاکولا را پس می گیرد و سپس چند کیسه از مواد مخدر را که از وی به نظر می رسید برداشت و همراه ساردون و دیوریو به ماشین برد.

ساردونی که در این راه گرفتار شد ، یک بار برنده شد "فنجان ماه" شش سال پیش.
ساردون ، که در این راه گرفتار شده بود ، یک بار شش سال پیش برنده “پلیس ماه” شد.
نقشه های گوگل

روز بعد ، سردونی به مخفی گفت که او و دیوریو هنوز علاقه مند به همکاری با او هستند ، اما ترجیح می دهند که در صورت متوقف شدن ، هیچ دارویی در کار نباشد.

جف آدلر ، معاون کمیسر محاکمات ، در انتقاد شدید از دیوریو پس از محاکمه سوگند که در آن حضور نداشت ، رفتار وی را “وحشیانه” و “ناپسند” خواند.

“اقدامات پاسخ دهندگان بر اساس تصمیمات فوری گرفته شده در شرایط استرس شدید نبوده است ؛ در عوض ، او وقت داشت که عمداً تصمیم بگیرد ، تصمیم عمدی و عمدی را برای رفتار مجرمانه اتخاذ کرد. پاسخ دهنده نمی تواند بی تجربگی خود را بهانه کند: او فقط خجالتی است به مدت 21 سال با سوگند. واضح است که متهم با انگیزه منافع شخصی بوده است و در واقع به دلیل سوء رفتار پرداخت های پولی دریافت کرده است. “آدلر در پرونده انضباطی نوشت.

وی گفت: “با نادیده گرفتن آشکار قانونی که او برای حفظ آن قسم خورده بود ، به اعتماد عموم خیانت کرد و به مأموریت ، شهرت ، اعتبار و ارتباط دولت با جامعه خدشه وارد کرد. الگوی رفتاری غیرقانونی اخیر وی نشان می دهد که متهم قادر به رعایت سوگند نیست قوانین و استانداردها. ”

او اقدامات سومین حادثه در ماه مه را “بسیار تکان دهنده” توصیف کرد زیرا نشان می داد که دیوریو ، “افسر پلیس قسم خورده” ، به طور فعال در فعالیت های جنایی که درست جلوی چشم او اتفاق می افتد ، مشارکت داشته است.

یکی از ارزشهای اصلی این اداره مبارزه با جرم و جنایت است ، هم با جلوگیری از آن و هم با تعقیب محکوم قانون شکنان. آدلر در توصیه به برکناری فوری دیوریو ، این دستور توسط درموت شی ، کمیسر پلیس در ماه اوت صادر شد.

ساردون قبل از جلسه انضباطی توانست بازنشسته شود.

جف آدلر ، که معاون دستیار کمیسر برای محاکمات مدار بود ، اقدامات افسران را محکوم کرد.
جف آدلر ، معاون کمیسر در محاکمات مدار ، اقدامات افسران را محکوم کرد.
گتی ایماژ / IM

یک منبع پلیس که بیش از دو دهه در این تجارت فعالیت می کرد به روزنامه پست گفت که آنها از این حادثه خشمگین شده اند و پلیس بد باید “دستگیر شود”.

این منبع با اشاره به نژاد پلیس گفت: “او پوستی برای محافظت دارد.”

آنها ادامه دادند ، “اگر اینها افسران اقلیت بودند ، اخراج و دستگیر می شدند.” “این نام بدی به بخش می رساند و شما باید مرتباً سطل زباله را تمیز کنید. هر دوی آنها باید اخراج شده بودند. این همه چیزی بود که امروز همه درباره آن صحبت می کردند.”

تماس های دیوریو و ساردون روز چهارشنبه بی پاسخ ماند.

گزارش اضافی توسط تینا مور و کریگ مک کارتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *