پیرو ساعاتی قبل از آتش زدن آتش سوزی چلسی ، رسانه های اجتماعی را مورد حمله قرار داد


دزدان دریایی متهم به “خشم” سوزان چلسی ، ساعاتی قبل از آتش سوزی به طرز عجیبی از جامعه همجنسگرایان شهر در شبکه های اجتماعی شکایت کرده اند.

“من برای رفتن به هر یک از این مکان ها نیاز به حفاظت دارم !!!” آلکس بلودجت ، 39 ساله ، یک روز قبل از وقوع آتش سوزی به فیس بوک رفت و مجموعه ای از عکس ها را منتشر کرد که دوربین های نظارتی را خارج از کلوپ های شبانه منهتن نشان می داد.

“هیچ چیز مانند یک روسپی خانه اسیر بودن از نظر روانشناختی و سپس آزاد شدن تنها برای داشتن مردانی که می خواهند صاحب تو باشند نیست!” او نوشت.

به نظر نمی رسد هیچ کدام از باشگاه های پست او هدف قرار گرفته باشند.

به گفته Blodgett ، در 16 اوت او 14 آتش را در یک جنون 90 دقیقه ای ، که عمدتا بشکه های زباله را هدف گرفته بود ، روشن کرد.

اما او همچنین متهم به آتش زدن LouLou Petit Bistro & Speakeasy در خیابان هشتم است ، که تمام سوله های بیرونی خود را از دست داده و دارای نمای بسیار زخم خورده بود.

الکس بلاجت
الکس بلودجت متهم به آتش سوزی شبکه های اجتماعی را قبل از آتش سوزی جارو کرد.
فیس بوک

ماتیاس وان لیدن ، مالک LouLou Bistro در اوایل این هفته به The Post گفت: “من عصبانی بودم.”

این بیسترو زمستان سال گذشته ، تنها سه هفته قبل از بسته شدن رستوران های نیویورک افتتاح شد. پست چند ماه پیش از LouLou به دلیل توانایی آن در زنده ماندن از همه گیری و یک سری اعتراضات خشونت آمیز که مشاغل اطراف را نابود کرد ، قدردانی کرد.

بلوجت در بیمارستان بلوو نگهداری می شود و روز چهارشنبه با اتهام آتش سوزی از طریق ویدئوی بیمارستان تحت تعقیب قرار گرفت و منتظر نتایج ارزیابی ذهنی بود. او 7 سپتامبر آینده در دادگاه برنده می شود. او نزدیک به دو سال را در سینگ سینگ گذراند که متهم به حمله بود قبل از اینکه در نوامبر 2018 آزاد شود.

مت کانتی ، سرآشپز در Loulou Petit Bistro ، خیابان هشتم.  این رستوران یکی از مکانهایی بود که آتش افروز در 16 اوت 2021 سوزاند.
مت کانتی ، آشپز در Loulou Petit Bistro ، خیابان 8. این رستوران در 16 آگوست 2021 یکی از مکان های سوخته بود.
GNMiller / NYPost
پیامدهای آتش سوزی احتمالی به برخی از سوله های بیرونی در خیابان نهم ، بین خیابانهای 47 و 49 غربی در منهتن.
پیامدهای آتش سوزی احتمالی به برخی از سوله های بیرونی در خیابان نهم ، بین خیابانهای 47 و 49 غربی در منهتن.
GNMiller / NYPost

این دزد دریایی ادعا می کند در روستای فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب از نام “دهقان روستا” استفاده می کند ، جایی که چندین ویدئوی سرگردان او بیش از 100000 بازدیدکننده داشته است. بیشترین تماشای گیجی او از 400000 بازدید فراتر رفت.

آن ویدئوها هفت سال پیش ناگهان به پایان رسید. Blodgett دو ماه پیش دوباره با یک کانال جدید YouTube ظاهر شد ، همچنین با نام Village Idiot.

مالک بیسترو ، وان لیدن گفت که “هیچ رابطه ای” با بلودت ندارد. او وعده داد که ظرف سه هفته با یک ناهار خوری “زیبا” در فضای باز که شبیه خانه های کوچک فرانسوی است بازگشایی می شود.

ون لیدن می گوید: “هر بار که اتفاق بدی می افتد ما سخت می جنگیم تا مطمئن شویم که زنده می مانیم و بهترین کار را انجام می دهیم.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *