چهار برنامه رژیم غذایی موثر است

با چنین تنوع گسترده ای از برنامه های رژیم غذایی برای انتخاب ، تعیین برنامه های رژیم غذایی کارساز است. اینترنت مملو از صدها رژیم غذایی مختلف است که می توانید امتحان کنید. آنچه شما باید درک کنید این است که بدن هر کسی به رژیم ها و برنامه های تمرینی واکنش متفاوتی نشان می دهد. با این وجود ، در اینجا چهار برنامه رژیم غذایی وجود دارد که می خواهید بعداً آنها را مطالعه کنید.

1. رژیم غذایی نوع شخصیت
همانطور که گفته شد ، بدن هر فردی هنگام رژیم گرفتن و ورزش واکنش متفاوتی نشان می دهد. این دقیقاً به همین دلیل است که رژیم نوع شخصیت یکی از برنامه های رژیم غذایی است که مثر است. فرض پشت این رژیم این است که تیپ شخصیتی شما تعیین می کند که چه می خورید و بدن شما نسبت به آن چه واکنش مثبتی نشان می دهد. این رژیم غذایی به جای این که حدس بزنید برای کاهش وزن چه باید بخورید ، به شما کمک می کند تا بر اساس شخصیت خود برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

2. Medifast
بعدی در لیست برنامه های رژیم غذایی که کار می کند Medifast است. این رژیم شامل پنج جایگزین غذایی در روز است. به طور معمول ، هر پنج جایگزین شامل اسموتی ، میله ، سوپ ، بلغور جو دوسر و پودینگ است. با این رژیم شما هر دو تا سه ساعت غذا می خورید در حالی که حداقل 64 اونس آب در روز می نوشید. اگر از برنامه به طور م followثر پیروی کنید ، هفته ای دو تا پنج پوند وزن کم خواهید کرد.

3. ناظران وزن
این یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین برنامه های کاهش وزن است. این شامل تغذیه سالم بر اساس کنترل کالری است. اگرچه برخی رژیم ها باعث کاهش وزن می شوند ، اما رژیم های مشابه به شما در حفظ وزن کمک نمی کند. این همان چیزی است که ناظران وزن را بسیار م effectiveثر می کند زیرا معتقدند که پس از کاهش وزن اولیه ، به یک شیوه زندگی سالم اعتقاد دارند.

4. NutriSystem
آخرین رژیم غذایی که باید به آن توجه کنید NutriSystem است. اغلب با رژیم غذایی جنی کریگ مقایسه می شود زیرا این دو بسیار قابل مقایسه هستند. این یک رژیم غذایی کنترل شده است که بر بازگشت مجدد در یک دوره کوتاه تمرکز می کند. NutriSystem به جای نگرانی در مورد آشپزی ، خرید و شمارش کالری ، با کنترل آنچه می خورید به شما کمک می کند تا در مسیر درست به زندگی بازگردید.

تعداد زیادی رژیم غذایی برای انتخاب در اینترنت وجود دارد. این سوال را مطرح می کند که چگونه برنامه های رژیم غذایی موثر را تشخیص می دهید؟ ممکن است مجبور باشید قربانی آزمایش و خطا شوید تا ببینید چه چیزی برای شما مناسب است. به جای اتلاف وقت در جستجوی صدها گزینه ، چهار رژیم غذایی ذکر شده در این مقاله را عمیق تر بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا یکی از آنها برای شما مناسب است یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *