کت و شلوار CoolSculpting لیندا ایوانجلیستا داستانهای وحشتناک بیشتری را جرقه می زند

کت و شلوار CoolSculpting لیندا ایوانجلیستا داستانهای وحشتناک بیشتری را جرقه می زند


هنگامی که بازیگر ری چان بارکلیفت به درمان محبوب انجماد چربی CoolSculpting روی آورد ، به اندامی بدنی رسید که آرزو داشت.

این زن 47 ساله از ایست اورنج نیوجرسی می گوید که چربی های زشتی در زیر پوست خود ایجاد کرده است-همان عارضه جانبی ناتوان کننده ای که توسط مدل کهنه کار لیندا ایوانجلیستا متحمل شده است ، که در شکایت خود ادعا کرده بود که “به طرز وحشیانه ای تغییر شکل داده است” روش غیر جراحی.

بارکلیفت ، که پس از یک جلسه 2700 دلاری روی شکم ، کمر و چانه اش ، مبتلا به هیپرپلازی پارادوکسیکال یا PAH تشخیص داده بود ، گفت: “CoolSculpting چیزی را برایم باقی گذاشت که من برای بدترین دشمنم آرزو نمی کردم.”

وی افزود: “من احساس افسردگی و خیانت کردم” ، و توضیح داد که چگونه اخیراً اقدام به لیپوساکشن کرده است تا سعی کند نتایج ناموفق را تصحیح کند.

تولیدکنندگان CoolSculpting – که Evangelista با یک پرونده 50 میلیون دلاری در دادگاه فدرال نیویورک در ناحیه جنوبی مواجه شده است – می گویند PAH نادر است و تنها یک بار در 4000 دوره درمان اتفاق می افتد. اما تعداد فزاینده ای از کارشناسان معتقدند که موارد شایع تر است. نتایج یک مطالعه مستقل از سال 2018 نشان می دهد که نگرانی های آنها در مورد 138 مورد درمان یکبار رخ می دهد.

Rae-Shan Barclift تأثیراتی را که ادعا می کند CoolSculpting روی بدنش (سمت چپ) داشته است و ظاهر امروز او پس از لیپوساکشن اصلاحی را نشان می دهد.
با احترام ری چان بارکلیفت / استفانو جووانینی

AbbVie ، شرکت مادر Zeltiq Aesthetics ، خالق CoolSculpting ، از اظهار نظر در مورد این مقاله خودداری کرد. وب سایت CoolSculpting خاطرنشان می کند: “ممکن است عوارض جانبی نادر نیز رخ دهد. هر دو CoolSculpting و CoolSculpting Elite ممکن است باعث بزرگ شدن قابل مشاهده در ناحیه تحت درمان شوند ، که ممکن است دو تا پنج ماه پس از درمان ایجاد شود و نیاز به اصلاح جراحی داشته باشد.”

این اتفاق زمانی می افتد که کرایولیپولیز ، فناوری پشت CoolSculpting که سلول های چربی را هنگامی که به نقطه انجماد خود می رسند می کشد ، به طور غیرقابل توضیح برعکس این کار را انجام می دهد و باعث می شود سلول ها گسترش یافته و توده های دائمی ایجاد کنند.

snafu در حال ایجاد یک تجارت بزرگ برای دکتر رایان نینشتاین ، جراح پلاستیک نیویورک است. وی گفت که حداقل 20 درصد از کل مشتریان خود تحت لیپوساکشن قرار می گیرند تا عوارض جانبی ناشی از فرایند مجسمه سازی سرد ، مانند PAH ها و رشد غیر طبیعی بافت را اصلاح کنند.

نینشتاین در گفت و گو با بیماران خود به پست گفت: “بسیاری از آنها دارای ناهنجاری های قابل توجهی هستند که منجر به ناراحتی شدید احساسی می شود.” آنها آنقدر خجالت می کشند که فکر می کنند یک کار احمقانه انجام داده اند.

می گویند: چگونه به این فریب خوردی؟ اما همه در جهان خواهان نتایج جراحی بدون جراحی هستند. مشکل این است: اگر باور کردن خیلی خوب است ، باور کردن آن خیلی خوب است. “

هشدار پزشک برای آدریانا رودریگز دیر شد. رودریگز به The Post گفت که می گوید بیش از 9000 دلار به صاحب حق رای “CoolSculpting” پرداخته است.

آدریانا رودریگز عکس سلفی می گیرد که برآمدگی های ناخواسته ای بر بدن او نشان می دهد.  او ادعا می کند که نتیجه جلسات CoolSculpting بود که در مجموع 9000 دلار برای او هزینه داشت.
آدریانا رودریگز عکس سلفی می گیرد که برآمدگی های ناخواسته روی بدنش را نشان می دهد. او ادعا می کند که نتیجه جلسات CoolSculpting بود که در مجموع 9000 دلار برای او هزینه داشت.
با احترام آدریانا رودریگز

متخصص بازاریابی از پالو آلتو ، کالیفرنیا ، که از ظاهر شکم خود ناراضی بود ، به یاد می آورد: “او گفت من نتایج را دوست دارم و هرگز خدماتی را که م didn’tثر نبود پیشنهاد نمی کنم.” او می افزاید: “می خواستم ساق بند مادرم را بردارم.”

در پاییز سال 2019 ، رودریگز معافیتی را امضا کرد و توجه کمی به چاپ کوچک داشت و می گفت موارد PAH “فوق العاده نادر” هستند و “در شرایط بسیار نادر” رخ می دهند.

با این حال ، چند ماه پس از درمان ، نام او به لیست قربانیان ظاهرا کوچک اضافه شد. این مرد 43 ساله می گوید: “یادم می آید آن زمان شریکم دست هایم را دور دستم گذاشته بود و می گفت:” زیر پیراهنت چی هست؟ “

وقتی یک سری توده در معده اش پیدا کرد که شبیه بافت “گل” پخته شده بود ، وحشت کرد. رودریگز افزود: “این بسیار دشوار بود و شما می توانستید آن را به زمین بیندازید.”

مادر مجرد ، که معتقد است این ضربه باعث اختلال بدشکلی بدن شده است ، از صاحب امتیاز و AbbVie شکایت کرد و گفت که به او 16000 دلار غرامت پرداخت شده است.

این شهرک 800 دلار کمتر از هزینه شکم دردناک و مهاجم رودریگز برای پاکسازی آسیب های CoolSculpting بود. از آنجا که PAH هنوز در قسمت تحتانی شکم او قرار دارد ، او قصد دارد یک عمل دیگر در محل آسیب دیده انجام دهد ، لیپوساکشن اصلاحی 8000 دلاری.

کای ویتلی ، تصویر پس از انجام لیپوساکشن اصلاحی ، پس از انجام یک روش CoolSculpting که امیدوار بود بدن او را ساده کند ، منزوی شده است.
کای ویتلی ، تصویر پس از انجام لیپوساکشن اصلاحی ، پس از انجام یک روش CoolSculpting که امیدوار بود بدن او را ساده کند ، منزوی شده است.
با احترام کی وایتلی

رودریگز در پایان گفت: “CoolSculpting بدترین تصمیمی بود که من گرفته بودم” و او نیز مانند Barklift به گروه پشتیبانی جدید فیس بوک CoolSculpting: Side Effects & Information تعلق دارد.

این گروه 500 نفره توسط وکیل جراحات شخصی لوئیسا تاراسووا راه اندازی شده است زیرا او آماده می شود تا علیه AbbVie یک پرونده شکایت طبقاتی ارائه دهد. “این یک رکورد عمومی است که توسط سازنده دریافت شده است [7,798] این وکیل دادگستری با استناد به اسناد دادگاه به روزنامه پست گفت. تاسانووا فکر می کند ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد.

یکی از مدعیان احتمالی کی وایتلی از آتلانتا ، مدیر سابق وزارت دفاع است. او ادعا می کند که پس از درمان 5000 دلاری CoolSculpting که روی شکم خود انجام داده بود “9 ماهه باردار” به نظر می رسید. شرم بسیار عمیق بود ، او می گوید سرگرمی مورد علاقه اش در رقص رقابتی را رها کرده و فقط برای تهیه مواد غذایی از خانه خارج شده است.

این زن 72 ساله که مجبور شد سال گذشته برای تحمل لیپوساکشن اصلاحی مجبور به برداشتن حساب بازنشستگی خود شود ، گفت: “دو سال از زندگی من گذشت. “من امیدوارم که این دعوی – و تبلیغات مربوط به پرونده لیندا ایوانجلیستا – CoolSculpting را به حساب خواهد آورد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *