کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک تصمیم گرفته اند در مدرسه برای آزمایش کووید -19 آزمایش شوند

کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک تصمیم گرفته اند در مدرسه برای آزمایش کووید -19 آزمایش شوند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز بدون واکسینه موافقت کرده اند در برنامه آزمایش کووید -19 برای سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-12 که موافقت کرده اند امسال در آزمون تصادفی هفتگی مدارس خود شرکت کنند ، بخش کوچکی از کل جمعیت واجد شرایط را تشکیل می دهند. اپیدمیولوژیست ها می گویند اگر همه دانش آموزان واجد شرایط آزمایش شوند ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID گرفته می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جریان این جلسه گفت که سیستم مدرسه تقریباً 500000 دانش آموز مقطع ابتدایی دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و دانش آموزان ایمن سازی نمی شوند. شماره های ثبت نام امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کرده بودند.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سطح شهر ، 74 درصد از کودکان 12-17 ساله واکسینه شده اند ، اگرچه این داده ها بین دانش آموزان مدارس دولتی فرقی نمی کند. دونالد کونیرز ، معاون مشاور آموزش در جلسه دادگاه گفت.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو با قاطعیت از بازگشایی مدارس برای آموزش حضوری در پاییز امسال بدون انتخاب زیاد ، تأکید کرد که بر این باور است که مدارس شهر نیویورک “استاندارد طلا” برای ایمنی از نظر آزمایشات ، پروتکل های مدارس و واکسن ها هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، شهر دستور واکسیناسیون را برای همه کارکنان DOE در روز دوشنبه با استثنائات محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما شهر مأموریت واکسیناسیون دانش آموزان مدارس دولتی را ندارد و در عوض یک آزمایش تصادفی هفتگی از 10٪ دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه که فرم رضایت نامه را پر کرده بودند ، اجرا کرد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل تست سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان را به صورت حضوری آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانشجویانی که در آموزش حضوری شرکت می کردند (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 960،000 دانش آموز سیستم) با آزمون هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با ارائه دستورالعمل هایی به منظور آزمایش هفتگی دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده ، یادآور شد که مناطق محلی مدارس می توانند جزئیات دقیق تری در مورد نحوه غربالگری دانش آموزان ارائه دهند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی وزارت انرژی ، در بیانیه ای گفت: “استاندارد آزمایش ما کار می کند و با 100 of کارکنان که شخصاً واکسینه شده اند ، مدارس ما از امن ترین نقاط شهر هستند.” “ما به طور جدی فرم های رضایت را می گیریم و بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری می کنیم و هر والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم که فرم های رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا وزارت آموزش و پرورش در واقع به آستانه آزمون 10 in در همه مدارس رسیده است یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students دانش آموزان با این آزمون موافق بودند.

کانیرز گفت: “ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که درخواست دهند ، و والدین را به امضای این رضایت تشویق می کنیم. این چیزی نیست که ما آن را بپذیریم. ما هر روز هزینه می کنیم.” خودمان ، تا بتوانیم یکی از ستونهای رویکرد چندلایه خود را نیز ملاقات کنیم. “

Treasure گفت که وزارت آموزش و پرورش باید آمادگی بیشتری برای اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، میزان حضور و واکسیناسیون در بین دانش آموزان داشته باشد.

او گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اولیه ای را در اختیار کمیسیون و مردم ندارید … این غیرقابل قبول است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *