گارد ریکرز با اتهام قاچاق اسلحه در بازداشت خود متهم است

گارد ریکرز با اتهام قاچاق اسلحه در بازداشت خود متهم است


دادستانی ناحیه برانکس علیه یک زندانبان متهم به قاچاق تیغ تیغ به زندانی در جزیره رایکرز متهم شده است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز ، 33 ساله ، پس از آن دستگیر شد که معاون کلانتری مشاهده کرد که مامور اصلاحات جاناتان سانچز ، 31 ساله را که در مرکز جورج آر ورنو در جزیره ریکرز نگهداری می شد ، تحویل داد. به گفته اداره تحقیقات و اصلاحات شهر ، سرپرست زندان پس از مشاهده مبادله ادعایی ، دستور بازرسی از زندانی را داد و تیغی را که در داخل کلاه قلم مخفی شده بود ، نشان داد.

مارگارت گارنت ، کمیسر اداره تحقیقات گفت: “دستیار سریع کارگردان و تیمش به مهار جریان قاچاق در زمان حساس و دشواری در زندانهای شهر کمک کرده اند.” “اقدامات سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI ، سیاست عدم تحمل صفر شهر نیویورک را در مورد قاچاق کالا در زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی گفتند که سیمز را که از دسامبر 2016 در زندانهای شهر کار می کرد ، دستگیر کرده اند. در جلسه دادگاه روز پنجشنبه ، قاضی افسر اصلاح طلب را آزاد کرد و به او اجازه داد تا زمان محاکمه در خانه بماند.

اگر سیمز به ارتقاء قاچاق درجه یک زندان محکوم شود ، ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد متهم شده است: سوء رفتار رسمی و ارتقاء قاچاق درجه دو زندان. وکیل وی بلافاصله به درخواست های اظهار شده توسط این شرکت حقوقی پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های سراسر شهر نیویورک با خشونت های مداوم دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه در مراکز پذیرش که کارکنان برای ضربات چاقو و قتل در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهری مجبور به مقابله با افزایش تعداد COVID-19 ، سقوط خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل عدم وجود کارکنان و افزایش شدید حوادث خودآزاری شده اند. دست کم 12 نفر از زندانیان در زندان های شهر نیویورک در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان و قضات خواسته اند تا تعداد بیشتری از بازداشت شدگان را تا زمان محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحات شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر تحت فشار قرار داد و ادعا کرد که مالکان فعلی نمی توانند کنترل امکانات خود را در دست بگیرند.

به گفته سرویس اصلاحی ، حدود یک چهارم کارکنان عادی خود بیمار می گویند یا در حال حاضر به سرکار نمی آیند – این پیشرفت نسبت به سطوح بالاتر غیبت در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. مشکلات مربوط به کارکنان باعث شد تا زندانبانان باقیمانده ده ها پست خود را واگذار کنند و زندانیان را بدون خدمات ضروری رها کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *