گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز شهر نیویورک فعال است

گزارش: کمتر از نیمی از خیابانهای باز شهر نیویورک فعال است


اکنون بیش از 14 ماه از زمان معرفی شهردار بیل دو بلاسیو از خیابان های باز خود می گذرد ، که در ابتدا قصد داشت به عابران پیاده و دوچرخه سواران فضای بیشتری برای گسترش ایمن در روزهای اول همه گیری بدهد. از آن زمان به بعد ، این برنامه در بسیاری از فرنچایزهای موفق از جمله رستوران های باز و فرهنگ باز رونق گرفته است و شورای شهر قانونی را تصویب کرده است که از شهر می خواهد خیابان های باز را به برنامه ای دائمی تبدیل کرده و برای خدمت به محله های مرفه تری که بیشترین نیاز را دارند ، گسترش دهد.

اما گزارش جدیدی از Transportation Alternatives (TA) استدلال می کند که در حالی که این برنامه هم برای بهبود زندگی در شهر محبوب و هم مثبت است ، “تفاوت های قابل توجهی در برنامه ریزی و عملکرد برنامه وجود دارد.”

این گروه صدها نقشه بردار داوطلب را برای بازدید از هر خیابان باز شهر حداقل تابستان امسال فرستاد و دریافتند که از 274 خیابان باز فهرست شده در DOT ، تنها 46 درصد-یا در مجموع 126-باز است. خیابانها – در واقع کار می کردند. آنها یک خیابان باز فعال را حداقل یک نقشه بردار تعریف کردند که “در طول ساعت ها و روزهای مشخص شده توسط اداره حمل و نقل موانع را در خیابان مشاهده می کرد.” بر اساس گزارش آنها ، هیچ مانع یا مانعی وجود نداشت که مانع از ورود و حرکت خودروها در اکثر خیابانها در ساعات مشخص شده شود.

این بدان معناست که تنها 24 مایل از خیابانهای کاربردی باز در سراسر شهر وجود دارد ، بسیار کمتر از 100 مایلی که د بلازیو می گفت هدف شهر هنگام شروع برنامه بود ، و بسیار کمتر از پیک تعداد خیابانهای باز که شهر در اواخر سال گذشته انجام داد. تابستانی که کمی کمتر از 70 مایل بود.

دپارتمان حمل و نقل ، که اخیراً یک فرایند مشارکت عمومی را برای بهبود طرح ها و قوانین در مورد رستوران های فضای باز دائمی آغاز کرده است ، این اعداد را مورد اعتراض قرار داد: آنها گفتند که به طور رسمی 47 مایل خیابان باز در حال حاضر در شهر وجود دارد.

ست استاین ، سخنگوی وزارت حمل و نقل گفت: “خیابان های باز یک واکنش اضطراری به همه گیری بود و اکنون ما اقدامات لازم را برای دائمی و پایدار نگه داشتن این برنامه در دراز مدت انجام می دهیم.” منابع برای دائمی کردن خیابانهای باز محبوبشان. “

استاین افزود که آژانس در جوامعی که پیشنهاد یا گروه های محلی ندارند برای حمایت از خیابان های باز تماس می گیرد.

یکی دیگر از سخنگویان خود در مورد روش نظرسنجی TA تردید دارد: “ما به طور فعال و مکرر وضعیت خیابانهای باز خود را بررسی می کنیم و اطمینان داریم که بسیاری از این خیابانها در واقع در حال کار هستند – علیرغم آنچه ممکن است پرش کنندگان داشته باشند”. سخنگوی DOT گفت: مورالس “در یک دیدار جداگانه دیده شد.” “اخیراً خیابانهای باز در نقشه های ما به روز شده است که در گزارش TA حساب نشده است.”

گزارش TA همچنین نشان داد که اکثر خیابانهای باز غیر فعال در برانکس ، کوئینز و بروکلین بودند. در برانکس ، آنها دریافتند که 84 درصد از خیابانهای باز فهرست شده در واقع وجود نداشت. در کوئینز و بروکلین ، آنها دریافتند که 69 و 60 درصد از خیابانهای باز فهرست شده کار نمی کنند.

آنها همچنین دریافتند که از هر پنج نیویورکی تنها یک نفر در فاصله کمی از یک خیابان فعال فعال زندگی می کند و توزیع نابرابر خیابان های باز در محله ها و مناطق ثروتمند وجود دارد. در هیچ یک از شش ناحیه شورای اجتماعی (هیچ کدام در منهتن) هیچ خیابان باز فعال وجود ندارد که به نظر آنها دارای کمترین ساکنان در فاصله کمی از پارک هستند.

کوری اپستین ، سخنگوی TA امروز به Gothamist گفت: “خیابان ها می توانند راهی برای بهبود باشند و می توانند به همه بحران های شهر کمک کنند ، و خیابان های باز باید مرکز آن باشد.” “ما خیابان های باز را بسیار دوست داریم و می خواهیم که موفق شود. تا زمانی که کسی داده ها را ردیابی نکند ، نمی توانیم نرم افزار را بهبود دهیم. اگر معیارها و داده ها ضبط و به صورت عمومی به اشتراک گذاشته نشوند ، بهبود آن دشوار است ، به همین دلیل است که ما اکنون همه چیز را دوباره در آنجا قرار می دهم. “

این گزارش جدید تنها یک سال از آخرین گزارش پیشرفت برنامه حمل و نقل آلترناتیو می رسد. در تابستان 2020 ، تنها چند ماه پس از اجرای خیابان های باز ، گروه استدلال کرد که برنامه دی بلاسیو “در حال اجرا نیست[ed] چشم انداز و جاه طلبی “و اساساً” شبکه جداگانه ای از جزایر فضای عمومی با چالش های اداری “بودند.

اپشتین گفت: “اخلاق داستان این است که ما می دانیم خیابان های باز کار می کند ، اما آنها باید در بسیاری از زمینه های دیگر کار کنند.” وی افزود: “ما داده هایی داریم که نشان می دهد کار می کند ، و قوانینی که می تواند به آنها کمک کند ، اما ماه ها و ماه ها با اجرای ناموفق و وعده های شهردار روبرو شده ایم. این گزارش نشان می دهد که دیگر هیچ تاخیری وجود ندارد ، و چرا گسترش و بهبود خیابانهای باز بسیار مهم است. “

این گزارش شامل چند نمونه از راه های کمک خیابانهای آزاد به بهبود زندگی در شهر است: آسیب های دوچرخه سواران در خیابانهای باز 17 درصد کاهش یافته است در حالی که در سال گذشته 20 درصد در سطح شهر افزایش یافته است. در خیابانهای باز هم بیشتر رانندگان و عابران پیاده مجروح شدند تا در سطح شهر. همانطور که د بلاسیو گفت ، بیش از 100000 شغل در صنعت رستوران داری به لطف فرصت های ناهار خوری در فضای باز ایجاد شده است و تنها 0.3٪ از فضای خیابان توسط خیابان های باز استفاده می شود.

نظرسنجی کالج سیهنا برای TA نشان داد که 63 درصد از رای دهندگان شهر نیویورک از بستن خیابان ها به روی اتومبیل ها برای بازکردن آنها به روی مردم حمایت می کنند ، از جمله بیش از 50 درصد صاحبان خودرو. نظرسنجی DOT در اوایل سال جاری نشان داد که 81 درصد از افراد مورد نظر می خواهند برادوی همیشه یک خیابان باز باشد.

از جمله توصیه های TA در مورد چگونگی بهبود برنامه: ایجاد هر خیابان همیشه و باز کردن شبانه روزی با زیرساخت ها و پشتیبانی بهتر ؛ طول همه خیابانهای باز را حداقل به نیم مایل برساند. کاهش پارکینگ خیابانی در خیابانهای باز برای جلوگیری از تلاش رانندگان برای ورود. هدف قرار دادن و اولویت بندی محله هایی که از طریق برنامه ریزی نژادی ، آلودگی هوا بالا و میزان بالای تصادفات رانندگی در وضعیت نامناسب قرار دارند. و بستن یک خیابان خارج از هر مدرسه در شهر نیویورک برای ایجاد خیابانهای باز مدرسه.

شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.

عکس یک خیابان باز در خیابان 36. خیابان

خیابان باز خیابان 36. خیابان

فلش

خیابان باز خیابان 36. خیابان

کوستاس لیمپروپلوس / CSM / Shutterstock

اپشتین افزود که اگرچه شهردار یک هیئت مشاوره حمل و نقل برای پیشنهاد ایده هایی برای “بهبود حمل و نقل” تشکیل داد ، اما د بلاسیو با هیچ یک از توصیه هایی که گروه پس از 18 جلسه ملاقات انجام داد ، کاری نکرد.

دو بلاسیو در سخنرانی خود در وضعیت امسال شهر گفت که “حقوق صاحبان سهام و مشارکت در قلب گسترش خیابان های باز خواهد بود” ، اما TA معتقد است که این امر محقق نشده است. اپشتاین افزود: “ما امیدواریم دولت بعدی بیشتر روی خیابان ها و بهبود ما تمرکز کند و از قوانین اخیراً تصویب شده پیروی کند.”

اریک آدامز ، رئیس و نامزد شهرداری بروکلین ، که قبلاً از ادامه برنامه گوتهامست در صورت شهردار شدن ابراز حمایت کرده بود ، در بیانیه ای گفت که این برنامه در طول همه گیری “یک نجات حیاتی” بوده است ، اما جای پیشرفت دارد.

آدامز گفت: “همانطور که این گزارش جدید نشان می دهد ، توزیع برنامه بسیار نابرابر بوده است و بعید است که نیویورکی های سیاه و قهوه ای در پنج منطقه بتوانند به خیابان باز دسترسی داشته باشند.” “وقتی به این فکر می کنیم که خیابان های شهر ما بعد از کووید چگونه باید باشد ، باید کار بهتری انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که مزایای خیابان های باز به نیویورکی ها می رسد که بیشترین نیاز را به آنها دارند.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *