232 کارگر یونایتد به دلیل عدم دریافت واکسن اخراج می شوند: مدیرعامل

232 کارگر یونایتد به دلیل عدم دریافت واکسن اخراج می شوند: مدیرعامل


مدیرعامل این شرکت روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کرد که خطوط هوایی یونایتد بیش از 200 کارمند را به دلیل امتناع از واکسیناسیون علیه کووید -19 اخراج می کند.

اسکات کربی ، مدیرعامل ، گفت که این شرکت – که در ماه اوت دستور واکسن برای کارگران را اعلام کرد – گفت که 232 نفر از 67000 کارمند آمریکایی آن مهلت را از دست داده و در حال آماده سازی هستند. اخبار سی بی اسبه

کربی در مورد شرکت هواپیمایی مستقر در شیکاگو گفت: “ای کاش به 100 درصد می رسیدیم ، اما از 67،000 کارمند آمریکایی ، 232 نفر که واکسینه نشده اند مراحل پایان کار خود را طی می کنند.”

یونایتد یکی از اولین شرکت های بزرگ آمریکایی بود که دستور واکسن را اعلام کرد و به کارکنان مهلت مهلت داد تا درخواست تجدیدنظر را دریافت کنند.

کربی پس از اتمام ماموریت گفت که به کار عقب نشینی کارگرانی که با این سیاست مخالف بودند ، با “همدلی” در مقابل رویکرد دیالکتیکی و در عین حال پایبندی به موقعیت خود پاسخ داد.

او به CBS گفت: “من سعی کردم در این مورد با آنها بحث نکنم.” ما در بحث در این مورد با مردم پیروز نخواهیم شد. و من احترام می گذارم که شما نظر متفاوتی دارید ، اما اکنون باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید واکسینه شوید یا در یونایتد بمانید یا خیر. “

کربی به CBS گفت که کربی پس از مرگ خلبان یونایتد بر اثر ویروس در ماه ژوئیه تصمیم سیاسی اساسی را گرفت.

او در مصاحبه ای گفت: “بار دوم که به کارمندم اطلاع دادم-خلبان 57 ساله فوت کرده بود-نیم ساعت پیاده روی کردم و سرانجام با تیم ما تماس گرفتم و گفتم:” دیگر بس است. ” چیزی در این مورد ، ما به ایمنی ایمان داریم. “

کربی اعلام کرد که تنها 232 نفر از 67000 کارمند واکسن دریافت نکرده اند.
عکس: برایان اسنایدر/رویترز

وی گفت: “و چند هفته بعد ، 99.7 درصد از کارکنان ما واکسینه شده بودند.”

کربی نگران فرمان اجرایی گرگ ابوت فرماندار تگزاس در این هفته نیست که شرکت های خصوصی در ایالت از صدور واکسن COVID-19 به کارگران منع می کند-زیرا تقریباً همه کارکنان یونایتد قبلاً واکسن ها را دریافت کرده اند.

وی گفت: “از آنجا که برای ما در آینه عقب است ، ما مجبور نیستیم بر روی معنی واقعی این موضوع در کوتاه مدت تمرکز کنیم زیرا قبلاً همه را واکسینه کرده ایم.” “مسئولیت من این است که سعی کنم کار درست را برای خطوط هوایی یونایتد و آنچه فکر می کنم امن است انجام دهم.”

پس از اعلام دستور واکسن یونایتد در ماه اوت ، برخی از رقبا مانند خطوط هوایی هاوایی و خطوط هوایی Frontier از آن پیروی کردند.

متعاقباً ، دستور رئیس جمهور بایدن برای واکسن ، پیمانکاران عقب مانده فدرال مانند خطوط هوایی Southwest و American Airlines را نیز مجبور کرد که این سیاست را اتخاذ کنند.

مدیران شرکت در 29 سپتامبر گفتند که حداقل 2000 کارمند در ایالات متحده به دلایل مذهبی یا پزشکی از واگذاری واکسن معاف شده اند. روز چهارشنبه مشخص نشد که این تعداد افزایش یافته یا کاهش یافته است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *