7 ظاهر می شود مانند "در بلوک من"

7 ظاهر می شود مانند “در بلوک من”


روی بلوک من پایان دادن؟ بگویید اینطور نیست ، Netflix! به جنبه روشن نگاه کنید: با پایان یافتن این درام محبوب نوجوانان ، این بدان معناست که ما به پایان خواهیم رسید بیشتر وقت آن است که همه محتوای فوق العاده نوجوانان را که Netflix ارائه می دهد ، تماشا کنید. خیلی جاهای دیگه هم هست روی بلوک من از این رو ، ما اینجا هستیم تا بهترین برنامه ها را برای تماشای شما پس از اتمام فصل چهارم سریال موفق به شما ارائه دهیم. هنگامی که همه قسمت های جدید را تماشا می کنید ، برنامه هایی مانند آن را بررسی کنید جامعهو قبلاً هرگز انجام ندادم، یا بانک های فراساحلیبه

وقت آن رسیده است که با فصل چهارم سریال درام نوجوان Netflix خداحافظی کنید: قسمت های جدید داستانهای مونسه فینی (سیرا کاپری) ، روبی مارتینز (جیسون جنائو) ، جمال ترنر (برت گری) و سزار دیاز ( دیگو تینوکو). هیچ اسپویل وجود ندارد ، اما اگر همه قسمت ها را تماشا کرده باشید ، می دانید که این پایان است روی بلوک من واقعا دودلی است آیا به دنبال پیشنهاداتی برای پر کردن خلا هستید؟ جستجو نکنید.

آن را فریاد بزنید تا کل محله بتواند بشنود – در اینجا مجموعاً هفت نمایش وجود دارد در بلوک من پخش در Netflix.


1

عکس: Netflix

طول می کشد روی بلوک من و همه بزرگسالان را حذف کنید – این جامعهبه Netflix ممکن است برنامه را زودهنگام به پایان برساند ، اما این بدان معنا نیست که یک سریال نوجوان به همان اندازه قابل تماشا است. کمی بیشتر از داستان علمی تخیلی در بلوک منو جامعه Fallout پس از ناپدید شدن همه بزرگسالان از سیاره زمین رخ می دهد. نوجوانان باقیمانده مجبور می شوند چنین چیزی را اداره کنند ، بدون حاکم و راهی برای اداره جامعه ارباب مگسها حلقه کنید و به هم متصل شوید و پیوندهایی ایجاد کنید تا روی آب بمانید.

جریان جامعه در نتفلیکس


2

من هرگز S2 Maitreyi Ramakrishnan را انجام نداده ام
عکس: ISABELLA B. VOSMIKOVA / NETFLIX

من قبلاً هرگز انجام ندادمNetflix Original هوشمند Mindy Kaling امسال برای فصل دوم بازگشت و ناامید نشد! حتی بهتر از این ، کمدی دبیرستان به زودی برای فصل سوم بر روی دستگاه پخش کننده باز می گردد. این سریال داوی ، نوجوانی را دنبال می کند که در کابوس خیانتکار دبیرستان به دنبال یافتن عشق است. مملو از پویایی های خانوادگی فوق العاده ، مثلث های عاشقانه هیجان انگیز و بیش از همه ، دوستی های رو به رشد ، من قبلاً هرگز انجام ندادم پیگیری کامل آن است روی بلوک منبه

جریان قبلاً هرگز انجام ندادم در نتفلیکس


3

همه چیز بد است
عکس: Netflix

هر زمان که روی بلوک من نوجوانان فکر می کنند در حال گذر از یک دوره سخت هستند ، باید شکرگزار باشند که در شهری زندگی نمی کنند که به معنای واقعی کلمه نامیده می شود حوصله سر بربه شوخی می کنم ، اما این پیش فرض مجموعه دبیرستان های دهه 90 نتفلیکس است همه چیز افتضاح است!، که دنیای ساده تر نوجوانی را دنبال می کند بدون تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی. دو خدمه از گیک ها برای ایجاد یک فیلم به عنوان بخشی از AV Club دبیرستان با هم متحد می شوند و دوستی هایی را ایجاد می کنند که آزمون نمایشی دبیرستان را تحمل می کند.

جریان همه چیز افتضاح است! در نتفلیکس


4

بانکهای فراساحلی -2
عکس: Netflix

عشق روی بلوک من و به دنبال درام بیشتر هستید؟ پرداخت کردن بانک های فراساحلی، مجموعه فیلم های اکشن تابستانی در Netflix با گروهی از نوجوانان که به اندازه Core Four آنها را دوست خواهید داشت. چه کسی می تواند به جان B ، JJ ، سارا و بقیه خدمه نه بگوید؟ این سریال درباره یک راز پیرامون گنج پنهان در جزیره آرام کارولینای شمالی می چرخد. وقتی جان بی گروه مورد اعتماد دوستان خود را برای یافتن گنج استخدام می کند ، و در وسط ، او همچنین پدر خود را می یابد ، او دنیایی از دردسر را باز می کند.

جریان بانک های فراساحلی در نتفلیکس


5

Cobra Kai Season 2 Episode 203 با زیرنویس
عکس: جی دالما

کبرا کای از شوخی های هوشمندانه گرفته تا درام های خانوادگی شدید مانند روی بلوک من، با افزودن تعداد زیادی حرکت شیرین کاراته. بر اساس مجموعه فیلم های موفق بچه کاراتهو کبرا کای این از جایی شروع می شود که رقابت بین جانی و دانیل متوقف شد – فقط چند دهه بعد. جانی ، که به دنبال چیزی جدید برای زنده کردن زندگی خود است ، دوژو کبرا کای را با تعدادی دانش آموز معتبر دبیرستانی راه اندازی مجدد می کند تا کار را شروع کنند. در آن سوی شهر ، دانیل در حال استخدام فرزندان خود است تا راه های آقای میاگی را بیاموزند. همه چیز از آنجا خارج از کنترل می شود!

جریان کبرا کای در نتفلیکس


6

Gentifed-1
عکس: کوین استرادا/نتفلیکس

اگر عاشق محله هستید در بلوک منمطمئناً می خواهید Netflix را بررسی کنید ملحق شدهبه این سریال سه پسر عمو را که در لس آنجلس زندگی می کنند ، دنبال می کند و سعی می کنند تا آنچه را که بیشتر دوست دارند ، حفظ کنند ، زیرا شهر دچار تغییرات خطرناک می شود. مهمترین نکته ، همانطور که همه آنها توافق دارند ، این است که تاکو مغازه پدر بزرگ خود را زنده نگه دارند ، زیرا شهر بیشتر و بیشتر می شود.

جریان ملحق شده در نتفلیکس


7

همه آمریکایی ها
عکس: CW

روی بلوک من طرفداران ، این درام ورزشی را تماشا کنید که در Netflix نیز پخش می شود. این سریال درباره اسپنسر جیمز ، دانش آموز دبیرستانی است که مجبور می شود به مدرسه ثروتمندتری منتقل شود ، پس از آنکه تجربه فوتبال او درهای خارج از دبیرستان اصلی خود را باز کرد. اکنون ، تحت فشار خانواده ، همسالان جدید غیرقابل قبول و هم تیمی های قدیمی ، اسپنسر به دنبال پناهگاهی در مربی فوتبال است که به یک شخصیت پدر تبدیل می شود. فصل 3 به تازگی وارد Netflix شده است و با مورد علاقه ما مطابقت دارد همه آمریکایی ها مثبت

جریان همه آمریکایی ها در نتفلیکس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *