MTA می گوید کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید کاملاً برای COVID واکسینه شوند

MTA می گوید کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید کاملاً برای COVID واکسینه شوند


MTA از کارکنان جدید می خواهد که از اواسط نوامبر به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه شوند. این آژانس همچنین از کارمندان واکسینه نشده فعلی خواسته است که از دوشنبه به صورت هفتگی آزمایش شوند و میزان واکسیناسیون در حدود 70 درصد افزایش یابد.

جانو لیبر ، سرپرست و مدیر عامل MTA در بیانیه ای گفت: “MTA پیشرو در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران حمل و نقل است.” “علم روشن است. واکسن ها بهترین راه برای محافظت از خود ، همکاران ، بستگان و همسایگان در برابر COVID-19 هستند.”

شرط واکسیناسیون برای کارآموزان حقوق بگیر ، کارگران فصلی و موقت و کارگران واحد که در 14 نوامبر یا بعد از آن تعیین شده اند – اما نه کارکنان فعلی. یک سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 از کارکنان خود واکسینه شده اند که کمتر از میزان کامل واکسیناسیون 74.9 for برای همه بزرگسالان در شهر نیویورک است.

برای کارکنان واکسینه نشده ، MTA 138 سایت آزمایش در محل را اداره می کند در حالی که هنوز کارکنان خود را به واکسیناسیون تشویق می کند. به گفته MTA ، کارگران واکسینه نشده می توانند در هنگام شیفت خود تحت آزمایش قرار گیرند. اگر آنها تصمیم بگیرند که در یک مکان غیر MTA شرکت کنند ، باید وقت خود را بگذرانند.

پل فاما ، مدیر پرسنل MTA در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جوامعی که به آنها خدمت می کنیم ، مسئولیتی داریم.” “به منظور محافظت از کارکنان و ادامه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، بسیار مهم است که MTA به افزایش نرخ واکسیناسیون ادامه دهد.”

با بازگشت مدارس شخصی و بازگشایی بسیاری از دفاتر – از جمله آژانس های شهری – سیستم مترو با وجود اینکه هنوز زیر سطوح قبل از همه گیری باقی مانده است ، شاهد افزایش سوارکاری است. در 30 سپتامبر ، 3،150،190 سفر با مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز مشابه قبل از همه گیری کاهش داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *