OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون کاشی را آویزان کرد و استوارت اولسون و همکاران را تاسیس کرد. او و کارکنانش در دفتری که مقابل خیابان دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، به زودی مشغول تعدادی از کارهای مسکونی و تجاری شدند.

استوارت اولسون با یادآوری آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان ، شما در تجارت هستید ، می دانید یا نه!”

امروزه ، آن شرکت رشد کرده و به چیزی تبدیل شده است که امروزه OLC نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie امسال ، جشن 60 سالگی خود ، OLC یک شرکت معماری ، دکوراسیون داخلی و آبزیان مستقر در دنور است که دارای دفتر در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور کمک کرده ، بر تمرینات تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام مالک شرکت مشهور Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هروی در مورد اینکه چرا معمار شده است ، می گوید: “من دیدم کلیسای جدید من در 15 سالگی ساخته شده است و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را که تمرکزشان بر طراحی ساختمان متناسب با نیاز مشتریانشان بود ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها از طریق توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت در ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ایجاد شده بود ، ایجاد شد. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که ضربه سختی به دنور زد ، این مشاغل کوچک در حال طراحی پروژه های بلند مرتبه بزرگ بود. آنها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در خارج از پارک Cheesman و نیمی از ساختمانهای بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع خیابان I-25 و بلوار کلرادو بودند که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار بالا در این پروژه بود. یکی از آخرین جلسات تنیس باعث شد OLC اولین باشگاه سلامت مستقل و چند منظوره خود را طراحی کند که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو – Inverness شناخته می شود.

خارج از موفقیت و ایجاد روابط با آن پروژه ، OLC خود را در ورزشگاه ها و صنعت تفریح ​​غرق کرده است. با هدایت هروی ، این شرکت از آن زمان به بعد متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران مقاله هایی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the نوشته اند انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به طور منظم به عنوان متخصص طراحی در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از این تمرکز بر صنعت بوجود آمد: سفر. تا قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ گونه طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این مدت ، کارهای خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا رکودهای اقتصادی دوره ای را که دنور در دهه های 1970 و 1980 تجربه کرده بود نجات دهد (شعار AIA برای 1975 “زنده بمان در هفتاد و پنج!”). به نظر می رسید که همیشه یک منطقه توسعه داغ در جایی در کشور وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 1980. در سال 1988 OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که در برخی از لحظات ضعیف در رویکرد طراحی OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد ، بنابراین این به معنای یک منبع ثابت برای تجارت ، بلکه سفر و بسیاری از آنها بود. به

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که همه معماران تا اوایل دهه 1980 اصول اولیه تدوین دستی را بدانند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت تغییر کرد و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

“به یاد دارم اولین ماشین حساب قابل حمل خود را در سال 1974 داشتم. اولین دستگاه کپی داخلی ما به زودی آمد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه Kroy و Letraset آمد.” “در اواسط دهه 1980 با این حال ، مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ما برای استفاده از آنها نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید قدم برداریم. ما پی در پی نوآوری های تکنولوژیکی را پذیرفتیم و با نوشتن روکش ها ، مسیرهای جدیدی را باز کردیم ، Master Spec ، Con- doc و در نهایت ، ما اجتناب ناپذیر –CAD را پذیرفتیم ».

به زودی تغییر چیپ ست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری به وجود آمد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ما است. تخته های نوشتاری ، لبه های مستقیم و رول های چاپ قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک هستند.

پروژه های برجسته

از پروژه های متمرکز در محل و کارکنان کوچک خود در دهه 80 ، OLC سرانجام خدمات خود را گسترش داده و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به مشتریان محلی خدمات رسانی کرده است. با تشخیص اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزیان و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کردیم.

در سال های اخیر ، OLC انواع آبزیان و امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی و امکانات تفریحی را طراحی کرده است. پروژه های برجسته شامل موارد زیر است:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه تنیس و ترشی خانگی جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • پروژه های مختلف مهمان نوازی برای توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

امروزه شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز دارد و به ویژه بر پروژه هایی تمرکز دارد که سلامت جوامع ما را حفظ می کنند ، از مراکز سلامتی کامل خدمات گرفته تا استخر در محله شما. مدیران و کارکنان ما در این 60 سال این امتیاز را داشته اند که در پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را طراحی کرده اند و افراد زیادی که در این راه ملاقات کردیم تشکر می کنیم.

با توجه به گذشته خود ، بدون شک نمی توان گفت ، طبق آگهی ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم”. اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در یک جهان در حال تغییر دائمی اهمیت دارد ، تقویت می کند: روابط ، مراقبت ، طراحی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *