Smooth CE 7.4: An Elliptical Trainer Review

بعد از اینکه بالاخره تصمیم گرفتید آن پوندهای اضافی را کاهش دهید، احتمالاً به این فکر می کنید که با آن چه کار کنید. و اولین چیزی که احتمالاً به ذهن شما رسید یک مربی بیضوی بود. خوب شما به جای درستی آمده اید، اگر می خواهید یک مربی بیضوی بخرید، قابل درک است که باید به مارک های مختلف در بازار نگاه کنید.

ابتدا، مربی بیضوی چیست؟ طبق آنچه قبلاً شنیده اید، یک مربی بیضوی یک پله نورد ترکیبی، دوچرخه ورزشی و تردمیل است. معمولا برای تمرینات قلبی استفاده می شود. با ترکیب حرکات اسکی و دوچرخه سواری، پاهای شما الگوهای بیضوی را تقلید می کنند، از این رو مربی بیضوی نامیده می شود.

دنبال چه چیزی میگردی؟

یک واحد باکیفیت باید حرکات روان داشته باشد، نباید به هیچ فشاری نیاز داشته باشد و اصطلاحاً “ضربه” داشته باشد، زیرا این عدم تاثیر چیزی است که این مربی‌ها را بسیار خوب می‌کند و به راحتی روی مفاصل شما می‌آیند.

از آنجایی که نوشتن یک بررسی در مورد هر واحد بیضوی موجود در بازار یا حتی هر واحد ساخته شده توسط نرم افزار بسیار طولانی است، مربی مورد بررسی در اینجا در محدوده قیمتی 1000-2000 است، این قیمت در محدوده متوسط ​​است. اگرچه می توانید مربی های بیضوی را با قیمت بسیار کمتر از 1000 دلار تهیه کنید، اما باید به کیفیت آن توجه داشته باشید. در نتیجه، مربی های بیضوی وجود دارند که بیش از 2000 دلار قیمت دارند، گاهی اوقات حتی تا 10،000 اما برای یک مربی بیضوی خانگی، محدوده قیمتی برای این بررسی باید انجام شود.

مجموعه محصولات SmoothFitness در سال 1984 تاسیس شد و یکی از تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات تناسب اندام در دسترس اینترنت است، آنها در سالن های ورزشی خانگی، مربیان بیضوی و تردمیل تخصص دارند.

آن‌ها آنقدر روی فروش آنلاین تمرکز کرده‌اند که به زودی به فروشندگان پیشرو تجهیزات تناسب اندام آنلاین تبدیل شدند.

مربی بیضوی SmoothFitness نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها با فروش مستقیم به مشتریان، اطمینان حاصل می کنند که هر محصولی با کیفیت است. به علاوه، با ارائه سفارش مستقیم کارخانه، برخلاف Precor، مطمئن هستید که چیزی که دریافت می‌کنید مقرون به صرفه است و حتی بیشتر از زمانی که آن را می‌خرید در بازار ارزش دارد. چرا؟ خوب این همه خراش های خرده فروشان و توزیع کنندگان را ندارد، بنابراین چیزی که شما برای آن پرداخت می کنید قیمت مستقیم کارخانه است.

تمام مربی های بیضوی صاف دارای گارانتی مادام العمر برای قاب و ترمز هستند، جدای از این که شامل ضمانت قطعات و لوازم الکترونیکی به مدت دو سال و یک سال گارانتی کار، و قیمت متوسطی است که قبلاً چیزی می گوید.

مرور:

Smooth CE 7.4 جدیدترین در خط صاف است و با سنگین ترین مواد ساخته شده است. این سنگین ترین مربی ای است که صاف ساخته است و در نتیجه محکم ترین است.

اندازه

عرض: 2.7 متر (33.5 اینچ)

طول: 7 متر (85 اینچ)

ارتفاع: 5.25 متر (63 اینچ)

وزن: 210 پوند

قاب فولادی بیضی شکل بسیار سنگین است، اما به طور خاص برای قوی و محکم طراحی شده است، طراحی آن نیازهای شیک ورزشکاران مدرن امروزی را در نظر می گیرد.

یکی از ویژگی‌های خوب این ترمینر چرخ‌هایی است که در قسمت پشتی آن قرار دارد و حرکت در خانه را آسان‌تر می‌کند. نکته منفی این است که از آنجایی که دستگاه بسیار سنگین است، جابه‌جایی بیش از حد آن توصیه نمی‌شود، زیرا وزن 210 پوندی وزن زیادی دارد.

دستفروشی و مقاومت:

دارای 16 سطح مقاومت و بدون تنظیم پدال است. اکثر مربی های بیضوی درجه تجاری کمتر از 16 مقاومت دارند، بنابراین مطمئناً طیف وسیعی را برای انتخاب خواهید داشت. توجه داشته باشید که بیشتر مربی های بیضوی سطح بالا دارای 16-20 سطح مقاومت هستند و قیمت آن ها بسیار بیشتر از 2000 دلار است.

با این حال، هیچ تنظیمی برای چرخ دستی وجود ندارد، اما CE 7.4 صاف دارای پدل های بزرگ است، بنابراین هر چقدر هم که شخص بزرگ باشد، می توان او را در خود جای داد. گام بیضوی 19 اینچی آن نیز پیشرفتی است که به هر فردی با هر اندازه ای امکان استفاده از آن را می دهد.

صفحه نمایش/کنترل پنل

پنل نمایشگر LED دارای بازخوانی هایی برای RPM، سرعت، وات، مسافت، زمان، نبض، ضربان قلب، کالری، معادل های متابولیک، سطح مقاومت و ضربان قلب هدف است که بسیار بیشتر از نمایشگر معمولی است.

برنامه ها

دارای 8 برنامه برای راضی نگه داشتن همه، که شامل چربی سوزی، دستی، تصادفی، برنامه معادل متابولیک، قدرت، تست سطح تناسب اندام و ضربان قلب هدف می شود.

بهترین ویژگی: نمایشگر ضربان قلب

این دستگاه دارای مانیتور ضربان قلب است که به صورت بی سیم توجه می کند! همچنین دارای سنسورهای ضربان دست است، به این ترتیب دستگاه می تواند طوری برنامه ریزی شود که با قلب شما هماهنگ باشد و نه برعکس.

به طور کلی این تجهیزات تناسب اندام ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد.

رژیم لاغری سریع